Találatok: 21 hír

A pletykák szerint a jövőben Giro d’Italia és Tour de France rajtot is szeretne a cseh főváros Prága

Velo
-
  Ma 07:30 Sport

A cseh főváros képviselői nemrégiben találkoztak a Francia Körversenyt szervező ASO illetékeseivel.

Richie Porte nyerte az év első WorldTour versenyét

Velo
-
  Ma 05:52 Sport

A hazaiak legnagyobb örömére Richie Porte (Trek-Segafredo) győzelmével zárult az év első WorldTour versenye a Santos Tour Down Under. Az utolsó szakaszt a fiatal brit Matthew Holmes (Lotto-Soudal) nyerte.

Szektort neveztek el John Degenkolbról a Párizs-Roubaix-n

Velo
-
  Tegnap 16:41 Sport

A verseny egyik leghosszabb, 3,7 kilométeres szektorát, a d'Hornaing à Wandignies-Hamage-t nevezték el a német kerékpárosról.

Potom 30.000 dollárért lehet egy hétig együtt edzeni Lance Armstronggal

Velo
-
  Tegnap 11:02 Sport

Tizenkét fő számára biztosít kerékpáros vakációt Lance Armstrong és George Hincapie 2020 szeptemberében Mallorcán.

Giacomo Nizzolo nyerte a Tour Down Under ötödik szakaszát, miközben Daryl Impey átvette a vezetést összetettben

Velo
-
  Tegnap 09:32 Sport

A 2019-es szezont mindössze egyetlen WorldTour-sikerrel zárta az NTT Pro Cycling, amely idén Giacomo Nizzolo révén már januárban ünnepelhetett.

Bjarne Riis: amennyiben újra hibázok, zárjanak börtönbe

Velo
-
  20.01.24 14:13 Sport

Az egykori Tour-győztes dán szakvezető Bjarne Riis visszatért a legmagasabb osztályba a WorldTourba, miután a dél-afrikai NTT Pro Cycling csapatvezetőjévé nevezték ki.

Megvan a 2020-as budapesti Giro d’Italia csapatbemutatójának időpontja

Velo
-
  20.01.24 13:21 Sport

Hivatalossá vált, hogy május 7-én, csütörtökön 18 órai kezdettel kerül sor a Hősök terén, a 2020-as Budapestről rajtoló Olasz Körverseny csapatbemutatójára.

A Jumbo-Visma WorldTour csapata is itt lesz a 2020-as Tour de Hongrie-n

Velo
-
  20.01.24 11:00 Sport

A holland sztárcsapat, a Jumbo-Visma is rajthoz áll az idei Magyar Körversenyen!

Caleb Ewan már a második szakaszgyőzelmét ünnepelhette a Tour Down Underen

Velo
-
  20.01.24 10:11 Sport

Az ausztrál Caleb Ewan (Lotto-Soudal) sikerét hozta a Tour Down Under negyedik szakasza, összetettben továbbra is Richie Porte (Trek-Segafredo) vezet.

Az UAE Touron kezdi 2020-as szezonját Chris Froome

Velo
-
  20.01.23 14:09 Sport

A Team Ineos sérülésből lábadozó versenyzője továbbra is a Francia Körversenyre fókuszál.

Richie Porte nyerte a Paracombe hegyi befutóját a Tour Down Underen

Velo
-
  20.01.23 05:32 Sport

A verseny egyik nagy esélyese sikerével összetettben is átvette a vezetést.

Pelikán János az Androni Giocattoli-Sidermec csapatában folytatja

Velo
-
  20.01.22 17:33 Sport

A magyar kerekes akár az idei, Budapestről rajtoló Giro d’Italián is ott lehet az olasz sor színeiben.

Elmarad a 2020-as Ománi Körverseny

Velo
-
  20.01.22 13:19 Sport

Az Ománi Körverseny szervezője a francia ASO hivatalosan is megerősítette, hogy a szultán halála miatt 2020-ban nem kerül megrendezésre a 2.Pro besorolású viadal.

Caleb Ewan sikere a Tour Down Under második szakaszán

Velo
-
  20.01.22 05:44 Sport

A hazaiak nagy örömére Caleb Ewan (Lotto-Soudal) nyerte a Santos Tour Down Under második szakaszát, ezzel összetettben is átvéve a vezetést.