Találatok: 500 hír

Nfl: 63 pontos meccsen nyert a Panthers Londonban

-
  Ma 00:02 Sport

Az tengerentúli amerikaifutball-bajnokság (NFL) 6. fordulójának vasárnapi mérkőzésein a Londonban rendezett Tampa Bay Buccaneers–Carolina Panthers találkozón esett legtöbb pont, 63. A Panthers 37–26-ra nyert, ezzel az első két elveszített mérkőzése után sorozatban a negyedik győzelmét aratta.

Válogatott: értékelje a mieink azeriek elleni teljesítményét!

-
  Ma 00:00 Foci

Mint ismert, a magyar labdarúgó-válogatott 1–0-ra legyőzte Azerbajdzsánt a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjének vasárnapi játéknapján. Értékelje a mieink teljesítményét!

Őszinte szurkolás – Somogyi Zsolt jegyzete

-
  Tegnap 23:53 Foci

A gyerekek még hisznek. Még feltétel nélkül szeretnek, mert – szeretni akarnak. Ez lehetett az egyik, talán a legfontosabb magyarázata annak a d...

Trendzavarás – Malonyai Péter publicisztikája

-
  Tegnap 23:49 Vélemény

Kulcsár Gergely ezüstérmét köszöntötte a Népsport 55 esztendővel ezelőtt, 1964. október 14-én. Negyedik napja tartott a tokiói olimpia, s a gere...

Hétfői sportműsor: rangadókkal folytatódnak az Eb-selejtezők

-
  Tegnap 23:37 Foci EB

Franciaország–Törökország és Ukrajna–Portugália csoportderbikkel folytatódnak a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság selejtezői, de hétfőn pályára lép a szintén a 24-es döntő küszöbén toporgó angol válogatott is. Íme, a hétfői sportműsor!

Eb 2020, E-csoport: a Bale vezette walesiek ikszeltek a horvátokkal

-
  Tegnap 22:45 Foci EBHorvátország

Wales labdarúgó-válogatottja hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott Horvátországgal a 2020-as Európai bajnoki selejtezősorozat E-csoportjában, ezzel életben tartotta kvalifikációs esélyeit a kontinensviadalra.

Eb 2020, G-csoport: két lengyel gól a hajrában Eb-résztvételt ért

-
  Tegnap 22:44 Foci EB

A 2020-as Európa-bajnoki selejtezősorozat G-csoportjában Lengyelország kijutott a jövő évi kontinenstornára, miután Észak-Macedónia ellen az utolsó bő negyedórában két gólt szerezve győzött. Ausztria nagy lépést tett a kijutás felé Szlovénia fölülmúlásával.

Felkészülés: vezettek a szlovákok, de nem tudtak nyerni

-
  Tegnap 22:40 Foci

Az Európa-bajnoki selejtezőben szabadnapos Szlovákia felkészülési mérkőzést vívott, és 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán Paraguayjal.

Eb 2020, C-csoport: a németek emberhátrányban is nyertek

-
  Tegnap 22:35 Foci EB

Akárcsak kora este Hollandia, később a C-csoport másik nagyágyúja, Németország is győzelemmel tudta le vasárnapi, szintén idegenbeli mérkőzését a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjében: a nationalelf 3–0 nyert Észtországban.

Felkészülés: az argentinok hatot vágtak Elchében Ecuadornak

-
  Tegnap 22:19 Foci

Argentína kiütéses, 6–1-es sikert mért Ecuadorra Spanyolországban, Elchében felkészülési mérkőzésen. A Lionel Messi nélkül felálló dél-amerikaiaknál öt különböző játékos is a kapuba talált, míg a hatodik góljuknál az egyik ecuadori „segített” be.

„A remény él”; Sallói Dániel keveset keres, de nem érdekli

-
  Tegnap 22:15 Foci

A Nemzeti Sport hétfői számából ajánljuk.

Eb 2020: Pillanatra kihagyott a szívem, aztán felkiáltottam – Szoboszlai

-
  Tegnap 22:03 Foci

A magyar labdarúgó-válogatott 1–0-ra legyőzte Azerbajdzsánt az Európa-bajnoki selejtezőn, így életben tartotta a kijutási esélyeit. A mérkőzés után Szoboszlai Dominik beszélt az NSO Tv-nek többek között arról, hogyan reagált, amikor az ellenfél a hosszabbítás perceiben betalált a kapunkba.

Női kézi Nb I: hozta a kötelezőt a Siófok az újonc ellen

Egy mérkőzést rendeztek vasárnap a női kézilabda NB I-ben: a Siófok tíz góllal (36–26) legyőzte az újonc Szombathelyi KKA-t Répcelakon.

Férfi röpi Nb I: öt szettben nyerte meg a rangadót a Pénzügyőr

-
  Tegnap 21:24 Sport

Az előző szezonban ezüstérmes Pénzügyőr hazai pályán ötszettes csatában győzte le a tavasszal bronzérmes Kaposvárt a férfi röplabda NB I vasárnapi rangadóján. Ötjátszmás meccset nyert a MÁV Előre is, amely a vendég DEAC-nál bizonyult jobbnak.