Az Egyesült Államok férfi röplabdacsapata mindig jobban szerepel, mint Argentína. Többnyire sokkal jobban. Tokióban viszont fordult a kocka.

Japán számára mély jelentéssel bírnak a tokiói olimpia érmeseinek virágcsokrai

Eurosport
-
 Tegnap 19:02Olimpia

Olimpiai érmet nyerni minden sportoló számára hatalmas pillanat, a virágcsokor, amelyet a 2020-as tokiói olimpián nyújtanak át a dobogósoknak, még inkább megnöveli a helyzet különleges jelentőségét.

Búcsúzott a riói olimpián bronzérmes röplabda-válogatott

Eurosport
-
 Tegnap 18:40Sport

Az amerikai férfi röplabda-válogatott nem jutott negyeddöntőbe a tokiói olimpián, a riói játékokon bronzérmes együttes vasárnap, a csoportkör utolsó fordulójában Argentínától kapott ki.

Bombaerős nyitásával kiütötte ellenfelét az argentin röplabdázó

Eurosport
-
 Tegnap 18:30Sport

Egymás után kétszer került veszélybe az amerikai röplabdázó.

Lefevere: „Bennett olyan, mint a nő, akit megvertek, de utána mégis hazamegy”

Eurosport
-
 Tegnap 18:09Sport

A Quick Step csapatfőnöke még magához képest is kemény volt a legfrissebb jegyzetében.

Őrült futamot hozott az idei Magyar Nagydíj, Ocon pályafutása első győzelmét szerezte meg

Esteban Ocon, az Alpine francia versenyzője nyerte meg a 36. Forma-1-es Magyar Nagydíjat vasárnap a Hungaroringen. A 24 éves pilóta pályafutása során először győzött.

„Hogy nyerhet aranyat egy terrorista?” – éles kritika a Nob felé

Egy dél-koreai sportlövő nevetségesnek nevezte, hogy elindulhatott az olimpián a szélsőséges szervezethez köthető riválisa.

Sós Csaba: "Amennyire fájóak a negyedik helyek, annyira értékesek is"

Sós Csaba, a magyar úszóválogatott szövetségi kapitánya szerint a koronavírus-járvány okozta egyéves halasztás, illetve a reggeli finálék jelentősen alakítottak az erőviszonyokon, ugyanakkor nem tartja gyengének a szereplést, hiszen korábban még egyszer sem sikerült ennyi versenyzőnek olimpiai döntőt úsznia.

Rublevék lettek az olimpiai bajnokok vegyespárosban

Az Anastasia Pavlyuchenkova, Andrey Rublev kettős nyerte a vegyes párosok orosz házidöntőjét a tokiói olimpia tenisztornáján.

Világcsúcs és olasz aranyérmek az atlétikai versenyek harmadik napján

Hatalmas meglepetésre az olasz Lamont Marcell Jacobs nyerte a férfi 100 méteres síkfutást vasárnap a tokiói olimpián, Yulinar Rojas pedig világcsúccsal a női hármasugrást.