Mohamed Szalah második Puskás-díjára hajt

HVG
-
  Ma 17:30 Sport

Az egyiptomi csatár két szép gólt szerzett a Watford ellen, a második az év legszebbjének is elmenne.

Címvédőként még sosem érkeztem világbajnokságra - Berecz Zsombor

-
  Ma 17:28 Sport

A világbajnok már felkészült a hétfői rajtra.

Null-egyről gálázott, kiütéssel nyert a Bayern

Szalai Ádám és Sallai Roland is kezdő volt csapatában, de egyikük sem ünnepelhetett.

Judo diákolimpia sérült gyerekeknek

HírTV
-
  Ma 17:25 Sport

Második alkalommal rendezte meg Székesfehérváron a Fodisz a judo diákolimpiát.

Motorsport: Kovács Sepangban kiesett, Le Mans-ban ott lehet

-
  Ma 17:17 Sport

Műszaki hiba miatt nem ért célba a hosszú távú gyorsaságimotoros-világbajnokság szombaton rendezett sepangi futamán Kovács Bálint, a H-Moto Team 18 éves versenyzője, aki ennek ellenére malajziai teljesítménye nyomán jövő áprilisban is lehetőséget kap a szereplésre.

Megrázó hír jött: szívproblémái miatt elhunyt a háromszoros olimpiai bajnok

Ripost
-
  Ma 17:15 Sport

A 80 éves sportoló volt Új-Zéland legsikeresebb atlétája.

A francia focista megmutatta, mi rejlett benne

Rangadó
-
  Ma 17:15 Foci

Ki hitte, hogy a 34 éves francia cserecsatár erre is képes?

Tisztelet a „magyar szamurájnak”

Szon
-
  Ma 17:06 Sport

Furkó Kálmán neve egybeforrt a szolnoki felderítőegységgel, a katonai közelharccal.

Daryl Impey zsinórban harmadjára is megnyerné a Tour Down Under viadalát

Velo
-

A verseny kétszeres címvédője 2020-ban is az összetett győzelemért száll harcba.

Premier League – Legyőzte a sereghajtót a listavezető

Az éllovas Liverpool 2-0-ra nyert a sereghajtó, vendég Watford ellen az angol labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának szombat kora délutáni nyitómérkőzésén.

Szalah két parádés góljával hasított tovább a Liverpool

Player
-
  Ma 17:02 Sport

Az egyiptomi sarokkal is betalált a Watford ellen.

Formula
-
  Ma 17:01 Forma1

Parc Fermé: Ne maradj le Michelisz bajnoki döntőjéről: reggel jön az első, majd utána a többi futam