Viharos Baranya Bajnokság!

Compass
-
  Ma 20:44 Vitorlás  Baranya

25-30 csomós északi szélben, folyamatosan szakadó esőben mindössze 10-en maradtak Orfűn, hogy a hétfői MM versenyen, téli körülmények között, mindössze 6 fokban részt vegyenek a Baranya Bajnokságon.

FIFA-gála élőben: kié lesz a Puskás-díj?

Inforádió
-
  Ma 20:38 Sport  FIFA

Londonban este fél kilenckor kezdődött a FIFA-gála, amely több kategóriában is megválasztja az esztendő legjobbját. Kiosztásra kerül a Puskás-díj is.

CR, Messi vagy Neymar lesz a legjobb? FIFA-gála élőben

-
  Ma 20:30 Sport  FIFA

A FIFA-gálán Londonban díjazzák a legjobbakat.

WTA-világbajnokság: Wozniacki lesz Halep ellenfele szerdán

Maszol
-
  Ma 20:21 Határtalan

A dán Caroline Wozniacki simán, két szettben legyőzte az ukrán Elina Szvitolinát hétfőn, a hétmillió dollár összdíjazású szingapúri tenisz WTA-világbajnokság második versenynapján.

Miatta különösen érdekes lett volna a Milan-Juve, de nem játszik

24
-
  Ma 20:20 Foci  Juventus AC Milan

Leonardo Bonuccit két meccsre eltiltották.

Kapufarúgó verseny a Nagyerdei-stadionban - videó

NB1
-
  Ma 20:20 Foci

Debrecen - A Haladás elleni meccs szünetében került sor a játékra.

Női kézi BL: az ETO megóvta a Rosztov elleni meccsét

-
  Ma 20:19 Kézilabda

Megóvta a Rosztov-Don elleni idegenbeli Bajnokok Ligája mérkőzést a Győri Audi ETO KC – jelentette be Szabó Tamás, a klub nemzetközi és kommunikációs vezetője a Sport Televízió Harmadik félidő című műsorában.

Íme a magyar foci csiszolatlan gyémántja!

MNO
-
  Ma 20:17 Sport

Kiss Tamás Puskás és Schlosser nyomában. Nevelőedzője már 13 évesen meglátta benne a kivételes tehetséget.

A Dortmunddal készülhet a jamaikai sprinter

-

Nyolcszoros olimpiai bajnok, 31 évesen váltana futballra.

Ma 20:13 Foci

A Marseille-PSG-ről kiállított támadó szerint a szurkolók viselkedése túlzás volt.