Találatok: 500 hír

Bírták a száguldást – Moncz Attila publicisztikája

-
  Tegnap 23:20 Foci

Alighanem óriásit hibáznánk, ha boszorkányüldözésbe kezdenénk, és a meg nem adott tizenegyes miatt Matej Jug játékvezető nyakába va...

Három nyeretlen meccs után győzött az Atlético Madrid

-
  Tegnap 23:01 Foci

Morata és Saul góljai döntöttek az Osasuna ellen.

La Liga: Herrera sokáig mindent védett, mégis nyert az Atlético

-
  Tegnap 22:56 Foci

Megszakította rossz bajnoki szériáját az Atlético Madrid: Diego Simeone csapata szombat késő este hazai pályán 2–0-ra megverte az Osasunát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 17. fordulójában.

Madridból máris üzentek a botló Barcelonának

Rangadó
-
  Tegnap 22:53 Foci

A hétközi nyertes Bajnokok Ligája-meccset most bajnoki siker követte.

Nb I: Remélem, az Mlsz kegyelmes lesz az ünnepek előtt – Sannino

-
  Tegnap 22:39 Foci

A Honvéd pályaválasztóként 0–0-s döntetlent játszott az Újpesttel a labdarúgó NB I 16. fordulójában. A vezetőedzők találkozó utáni értékeléséből kiderül: volt-e szóváltás közöttük?

Nyert a Fehérvár, kikapott a Puskás

444
-
  Tegnap 22:33 Foci

16. forduló az NB1-ben. Több mint egy hónap szünet kövekezik a bajnokságban. Az élen a Fradi.

Hajdú B. István egy NFL-es ötlettel segítene a Bp. Honvéd edzőjén

-
  Tegnap 22:00 Foci

Lassan a kispesti mérkőzések állandó eleme lesz Sannino fegyelmezése és kiállítása.

Idegenben továbbra is veretlen a Fehérvár, a Mezőkövesd viszont kikapott

A sereghajtó Kaposvár otthon diadalmaskodott, az újonc Zalaegerszeg idegenben nyert.

La Liga: nyert és tapad az Atlético Madrid

Megszakadt a rossz sorozata a matracosoknak.

Sok harc, kevés futball a Honvéd-Újpest meccsen

Promotions
-
  Tegnap 21:42 Foci

Botlott a Mezőkövesd és a Puskás Akadémia is, a MOL Fehérvár azonban begyűjtötte a három pontot.

Nem bírt egymással a Honvéd és az Újpest

-
  Tegnap 21:39 Foci

A két együttes legutóbbi hat összecsapásából az ötödiken született döntetlen, ezeken negyedszer nem esett gól.

Légiósok: Szoboszlaiék nagyot harcoltak, az élen töltik a telet

-
  Tegnap 21:36 Foci

Kétszer kellett egyenlítenie, 75 percet emberhátrányban játszott a Hartberg otthonában, de végül pontot mentett (2–2), és megóvta veretlenségét a Salzburg az osztrák labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján, s biztossá tette, hogy az első helyen tölti a téli szünetet.