És a győztes csere sem egyből teljesítette a kérését.

A Puskás Akadémia ismét hajrában szerzett góllal győzte le a Honvédot

Teol
-
 20.11.29 21:30SportMagyar fociNB I

Ezt megelőzően vendégként egymást követő négy mérkőzésen sem tudott pontot szerezni.

A Budapest Honvéd házigazdaként továbbra is nyeretlen a bajnoki szezonban.

A hajrában döntött a Puskás Akadémia

Az utolsó pillanatban rúgott góllal nyert a Puskás Akadémia

A Honvéd helyzetéből indult a meccset eldöntő akció, Gazdag lábáról pattant a labda Vanacek elé.

A Puskás Akadémia úgy nyert 1-0-ra a Budapest Honvéd vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójának zárómérkőzésén vasárnap, hogy a felcsútiak győztes találata a 92. percben született, és amely után már a középkezdésre sem maradt idő. OTP Bank Liga, 12. forduló: Budapest Honvéd FC-Puskás Akadémia FC 0-1 (0-0) Új Hidegkuti…

Konkurenciaharc a Kispestnél, pszichés gondok a Puskás Akadémiánál

NB1
-
 20.11.29 09:15Foci

Mindkét csapatot sújtotta a koronavírus.

NB I: Bp. Honvéd-Puskás Akadémia (0-1) - közvetítés

Az NB I 12. fordulójának zárómeccsén a kiesőhelyen álló Honvéd látja vendégül a Puskás Akadémiát. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n a legfontosabb történéseket!

Honvéd-Puskás Akadémia: cserélni tudni kell

NB1
-
 20.11.29 20:28Foci

Nagyon feszült és ideges volt a forduló utolsó meccse.

NB I: egy góllal győzött a Puskás a Kispest otthonában

-
 20.11.29 20:41FociMagyar fociNB I

Eseménytelen első félidőt követően a folytatás akciódúsabb volt a Kispest Honvéd és a Puskás Akadémia meccsén az NB I 12. fordulójában, de a mindent eldöntő találat a lefújás előtt 5 másodperccel született.