Real Madrid: Zidane szerint még semmi nem dőlt el!

FociClub
-
 Ma 09:15Foci

"Összességében elégedettek lehetünk..."

A Manchester City a Puskás Arénában folytatta hibátlan sorozatát, a Real Madrid védője góljával nyert

Szerdán újabb két meccsel folytatódott a Bajnokok Ligája nyolcaddöntői. A Manchester City Budapest vendége volt, ahol a pályaválasztó Mönchengladbach ellen nyert simán. A Real Madridban egy védőjátékos, Ferland Mendy volt a hős.

Kroos újabb rekordot állított be a Real Madridban

Madridom
-
 Ma 08:26Foci

Az Atalanta elleni mérkőzéssel együtt Toni Kroos már 308 tétmérkőzésen van túl a Real Madrid színeiben, ez idő alatt pedig... A Kroos újabb rekordot állított be a Real Madridban bejegyzés először Madridom.hu-én jelent meg.

Zidane: “Nagyszerű meccset kell majd játszanunk Madridban”

Madridom
-
 Ma 07:51Foci

Zinedine Zidane mérkőzés utáni értékélése az Atalanta elleni meccs lefújása után: Jó eredmény született“Nem tudom, hogy végül a kiállítás volt-e... A Zidane: “Nagyszerű meccset kell majd játszanunk Madridban” bejegyzés először Madridom.hu-én jelent meg.

A Real Madrid nyert Bergamóban

1-0-ra nyert az Atalanta vendégeként szerdán.

Bajnokok Ligája: A Manchester City Budapesten, a Real Madrid Bergamóban győzött

A Mönchengladbach - Manchester City találkozót azért rendezték Budapesten, mert a koronavírus-járvány alatt bevezetett szigorú német beutazási szabályok miatt a Mönchengladbach nem tudta otthonában fogadni a Premier League listavezetőjét. A Manchester City az első perctől fogva hatalmas mezőnyfölényben futballozott, a…

Győzött a a Manchester City, előnyben a Real Madrid

A Mönchengladbachnak nem hozott sikert a kontrákra épülő taktika, a meccs nagy részében emberhátrányban játszó Atalanta a 86. percben kapott gólt.

A sosem focizó ostoba bíró miatt őrjöngenek az olaszok a Real Madrid elleni BL-meccs után

Az Atalanta edzője szerint tönkretették a meccsüket. A Manchester City tökéletes futballgépezetként nyert Budapesten.

Atalanta – Real Madrid 0:1

Atalanta – Real Madrid 0:1 Bajnokok Ligája – Play Off – 1/8 döntő Gólok: Ferland Mendy 86.