A Barcelona megfelelő ajánlat esetén elengedné a franciát?

Barcelona: a Liverpool Dembélével erősítené keretét – sajtóhír

-
  Ma 09:49 Foci

A Marca beszámolója szerint a Bajnokok Ligája-győztes Liverpool az FC Barcelona francia szélsőjével, Ousmane Dembélével erősítené meg a keretét.

Ma 03:49 Foci

U20-s világbajnokra csapott le a liverpooli legenda!

A Liverpool is Koulibalyt akarja

FourFourTwo
-
  Tegnap 18:38 Foci

A hírek szerint a Liverpool "kapcsolatba lépett" Kalidou Koulibaly ügynökével, aki iránt a rivális Manchester United is érdeklődik.

A Liverpool megszerzi a Barca világbajnokát?

Player
-
  Tegnap 08:21 Sport

Úgy tűnik, hogy a BL-győztes Liverpool komolyan érdeklődik Ousmane Dembélé iránt.

A Liverpoolt is megelőzték a Vidi U10-es focistapalántái

Feol
-
  19.06.17 22:18 Sport

128 csapat között végzett legjobb magyarként az előkelő 12. helyen a Mol Vidi FC U10-es labdarúgócsapata a Champions Trophy világdöntőjében. A Vidi U9-es gárdája Répcelakon nyert meg egy 19 csapatos nemzetközi tornát.

Coutinho nem igazolna a Unitedhez a Liverpool miatt.

A Sky Sports News információ szerint Philippe Coutinho nem fog a Manchester Unitedhez igazolni volt klubja, a Liverpool iránti tisztelet miatt. A United folyamatosan figyeli Coutinho elérhetőségét, az értéke a hírek szerint jelentősen alacsonyabb, mint az a 142 Millió Font, amit a Barcelona fizetett másfél évvel ezelőtt a Liverpoolnak. A Sky Sports

Pogba bejelentette, hogy távozna, 150 milliós ostrom a Liverpool sztárjáért - külföldi körkép

A legfontosabb és legérdekesebb vasárnapi hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. Körkép.

Hatalmas teljesítmény a Liverpool játékosától, ez mindenkit meglepett

Ripost
-
  19.06.15 17:15 Sport

A 27 éves focista már biztos, hogy a világ egyik legjobb védője, de még mást is bizonyított.

Alaposan megnőtt a Liverpool értéke Klopp érkezése óta

-
  19.06.14 16:45 Foci

A csapat összértéke a két és félszeresére nőtt az elmúlt négy évben.

Liverpool: bombacsere a láthatáron!? – sajtóhír

FociClub
-
  19.06.14 08:15 Foci

Távozhat a klasszis, ha jön az új érkező.

Liverpool: Klopp állítólag eladhatja Szalaht, ha...

Érdekes cikkel jelentkezett a Bajnokok Ligája-győztes Liverpool kapcsán a Le10Sport.A lap úgy tudja, hogy Jürgen Klopp eladhatja egyiptomi támadóját, Mohamed Szalaht, ha ez azzal jár együtt, hogy megkapja a Lille elefántcsontparti játékosát, Nicolas Pépét.A német tréner azért lenne hajlandó elengedni a 26 éves klasszist, mert a viszonyuk…

Liverpool: különleges ajándékot kaptak a BL-győztes játékosok – kép

-
  19.06.13 17:27 Foci

A Daily Mail beszámolója szerint a Bajnokok Ligája-győztes Liverpool FC labdarúgócsapatának játékosait különleges ajándékkal lepték meg.

A Liverpool nyitja az új szezont

Magyar Nemzet
-
  19.06.13 12:45 Sport

A Premier League első fordulójának rangadóját augusztus 11-én Londonban vívják majd, ahol az Európa-liga-győztes Chelsea a Manchester Unitedet fogadja.