Ftc: Nincsenek sztárok, itt keményen kell dolgozni – Rebrov

Szerhij Rebrov, a Ferencváros labdarúgócsapatának vezetőedzője a fradi.hu-n elmondta véleményét a gárda téli felkészüléséről, az érkezőkről, valamint arról is, mit vár el csapatától a folytatásban.

Női kézi: „Az Ftc és a Győr között nincs ám akkora ellentét”

Az M4 Kézilabda magazinjában nyilatkozott először közösen a női válogatott múlt héten kinevezett kapitány párosa, Danyi Gábor és Elek Gábor. Többek között a kinevezésükről, a klubjaik kapcsolatáról és a válogatottal kapcsolatos terveikről beszéltek.

Ftc: Kolumbia lehet a középpályás következő állomása – sajtóhír

-
  20.01.20 20:00 FociFTCNB I

Kolumbiai sajtóértesülések szerint ismét távozhat a labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros játékosa, Matías Rodríguez.

Topligák: a Poolé a fair play díj; az Nb I-ben az Ftc az élen

-
  20.01.20 16:35 Foci

A svájci székhelyű Sporttudományok Nemzetközi Központja (CIES) a legfrissebb tanulmányában az európai ligák legsportszerűbb csapatait vette górcső alá.

Ftc: mindkét hétfői felkészülési mérkőzés elmarad

-
  20.01.20 11:12 Foci

A Ferencváros labdarúgócsapata hivatalos oldalán, a fradi.hu-n tudatta, hogy a hétfő kora délutánra tervezett, a német másodosztályú SV Wehen Wiesbaden elleni felkészülési mérkőzés a rossz időjárási körülmények miatt elmarad.

Az FTC-Telekom nyerte a jégkorong Magyar Kupát

Az Ftc a miskolci négyes döntő vasárnapi fináléjában 6-3-ra legyőzte a Hydro Fehérvár AV19 együttesét.

Huszonöt év után nyerte meg újra a jégkorong Magyar Kupát az FTC

A zöld-fehér együttes a miskolci négyes döntő vasárnapi fináléjában 6-3-ra legyőzte a Hydro Fehérvár Av19 együttesét. 15. alkalommal hódították el a trófeát.

Huszonöt év után nyert újra Magyar Kupát az FTC jégkorong-csapata

Magabiztosan győzték le a zöld-fehérek a Fehérvárt.

Huszonöt év után lett kupagyőztés az FTC jégkorongcsapata

HVG
-
  20.01.19 18:11 Sport

Miskolcon játszották a döntőt.

Jégkorong Magyar Kupa - Huszonöt év után nyert újra az FTC

Az osztrák ligában érdekelt, előző szezonban győztes fehérvári együttes szerzett vezetést, de a fővárosi alakulat még az első harmadban fordított. A Fehérvár a második, majd a harmadik harmad közepén is egyenlített, de a hajrá az Erste Ligában címvédő Ferencvárosé volt. Az FTC huszonöt év után diadalmaskodott újra a Magyar Kupában, amelyet…

Jégkorong Magyar Kupa - Huszonöt év után nyert újra az Ftc

Az Ftc-Telekom nyerte a jégkorong Magyar Kupát, miután a miskolci négyes döntő vasárnapi fináléjában 6-3-ra legyőzte a Hydro Fehérvár Av19 együttesét.

Jégkorong Magyar Kupa – Huszonöt év után nyert újra az FTC

Az FTC-Telekom nyerte a jégkorong Magyar Kupát, miután a miskolci négyes döntő vasárnapi fináléjában 6-3-ra legyőzte a Hydro Fehérvár AV19 együttesét. Expert-Borsod ...

Húsz év után jutott újra Magyar Kupa-döntőbe az FTC jégkorong-csapata

A döntőben a címvédő Fehérvár lesz a zöld-fehérek ellenfele.

Az esélyesebb FTC biztosan nyert az SZKKA ellen

Vaol
-
  20.01.18 21:30 Sport

Nem történt meglepetés, az esélyesebb Ferencváros biztosan nyert az újonc Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia ellen az NB I-es női kézilabda-bajnokság 13. fordulójában. Az FTC fölényes, 45-19 arányú diadalt aratott.

Játékossors: az Ftc BL-álmainak végzetét Milánóba várják orvosira

Ugyan a Barcelonával és a Chelsea-vel is szóba hozták, a Sportske novosti értesülései szerint szombaton az AC Milan játékosa lehet Dani Olmo. Annyi biztosnak tűnik, a cseh Slovácko elleni edzőmérkőzésen nem lesz ott a Dinamo Zagreb keretében.