Megint csúszik a Fradi megkoronázása

888.hu
-
 21.04.17 20:20Sport

Még mindig nem bajnok a Fradi. Pedig az optimistább szurkolók már már jó egy hete előre iszogatnak a medve bőrére. Azaz arra, hogy matematikailag sem maradjon kétség afelől, hogy a Ferencvárosé az aranyérem, ám a múlt héten a Puskás Akadémia (1-1), majd ma a Kisvárda (0-0) szerzett pontokat az ünneplésre készülő zöld-fehérektől.

8 kapcsolódó hír

Nem segítette ki az Mtk a Ferencvárost

Magyar Nemzet
-
 21.04.18 17:04Sport

Magabiztosan, 3-0-ra nyert a Puskás Akadémia, így leghamarabb kedden lehet bajnok a Fradi.

Így még nem ünnepelt bajnoki címet a Fradi

BorsOnline
-
 21.04.17 09:15Sport

Történetének legvisszafogottabb ünneplésére készül a Ferencváros focicsapata, amely ma Kisvárdán biztosíthatja be a 32. bajnoki elsőségét. Kétséges, lesz-e a szurkolókkal közös parti.

Még mindig várni kell: Kisvárdán sem lett bajnok a Ferencváros

-
 21.04.17 19:20Foci

Már a múlt héten bajnoki címet ünnepelhetett volna a Ferencváros, de a Puskás Akadémia ellen 1-1-es döntetlent ért el. Szombat délután ott volt az újabb esély, de ezúttal a Kisvárdát nem sikerült idegenben legyőzni a zöld-fehéreknek. A 0-0-val ismét elodázták a bajnokavatást.

NB I: a Ferencváros nem tudott nyerni Kisvárdán

-
 21.04.17 18:50Foci

A bajnoki címvédésre hajtó Ferencváros nem tudott nyerni a Kisvárda otthonában a labdarúgó NB I 29. fordulójában, így elmaradt a bajnokavatás.

Már biztos dobogós a Puskás Akadémia

Hírklikk
-
 21.04.18 18:15Sport

A bajnokság második helyén álló Puskás Akadémia hazai pályán 3-0-ra legyőzte az MTK Budapest csapatát vasárnap, a labdarúgó OTP Bank Liga 29. fordulójában. Ezzel eldőlt, hogy biztosan a dobogós lesz a szezon végén.

Már biztosan dobogón végez a Puskás Akadémia

Teol
-
 21.04.18 17:45Sport

A Puskás Akadémia 3-0-ra nyert otthon az MTK Budapest ellen.

NB I: Puskás Akadémia-MTK Budapest (3-0) - közvetítés

-
 21.04.18 01:00Foci

Az NB I 29. fordulójának vasárnapi játéknapján matematikailag is bajnok lehet a Ferencváros, ha a Puskás Akadémia nem nyer otthon az MTK ellen. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n a mérkőzés legfontosabb pillanatait!

NB I: A Kisvárdával sem bírt a Fradi, megint elmaradt a bajnokavatás

-
 21.04.17 04:48Foci

Nem igazán tudott veszélyt kialakítani a Kisvárda kapuja előtt a Fradi, így csupán egy pontot szerzett idegenben, amivel matematikailag még nem biztosította be a 32. bajnoki címét.