Az Alba Fehérvár elvette a DEAC pályaelőnyét

m4sport.hu
-
 21.04.17 20:06Kosárlabda

Az Alba Fehérvár 96-81-re nyert Debrecenben a férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjének első találkozóján, szombaton.

11 kapcsolódó hír

Hiányzó kulcsjátékosok az Orosházában

Beol
-
 21.04.16 10:23Sport

Két hét elteltével folytatódik szombaton az NB I.-es férfi bajnokság az Orosházi FKSE-Linamar számára. A sereghajtó a pontvadászatban 5. helyen álló Csurgói KK-t fogadja 18 órától az Eötvös téri sportcsarnokban.

Oda a pályaelőny, 1-0 az Albának

Haon
-
 21.04.17 21:55Sport

Vereséggel kezdte a rájátszást a DEAC kosárlabdacsapata, Kovács Adrián együttese hazai pályán szenvedett 15 pontos vereséget az Alba Fehérvártól.

Közvetlen vetélytárshoz látogat a Balassagyarmati VSE csapata

Nool
-
 21.04.17 09:40Sport

Idegenben lépnek pályára a nógrádi csapatok az NB III. osztály hétvégi fordulójában. Izgalmas összecsapásokkal folytatódnak a megyei bajnokságok.

Kezdődik a vasi csata

Vaol
-
 21.04.17 07:00Sport

Kezdődik a felsőházi rájátszás az NB I-es kosárlabda-bajnokságban. A negyeddöntő első felvonásán a friss kupagyőztes Falco-Vulcano Energia KC Szombathely a megyei rivális Egis Körmendet fogadja szombaton 18 órakor.

A sereghajtó otthonában lép pályára a Csurgói KK együttese

Sonline
-
 21.04.17 08:47Sport

Szombaton a sereghajtó Orosházi FKSE-Linamar gárdájának otthonában lép pályára a Csurgói KK csapata az NB I.-es férfikézilabda-bajnokság 20. fordulójában.

Kosárlabda: Debrecenben győzött az Alba Fehérvár

Debreceni Nap
-
 21.04.17 18:59Sport

Az Alba Fehérvár 96-81-re nyert Debrecenben a férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjének első találkozóján, szombaton. A címvédő Szombathely, valamint a Szedeák és a Szolnok megnyerte első hazai meccsét a rájátszás első körében. A játéknap legeredményesebb játékosa a szegediek szerb légiósa, Djordje Dzeletovic volt negyven ponttal. A…

Felőrölte a hajrában az Olaj a Sopront

Szoljon
-
 21.04.17 20:40Sport

Nehezen, de végül nyert az alapszakaszelső Szolnoki Olajbányász a Sopron ellen a kosárlabda bajnoki negyeddöntő első meccsén.

Az alapszakasz győztes Szolnok a rájátszás első meccsén megizzadt a Sopron ellen

-
 21.04.17 20:22Sport

A Falco válogatott centere, Keller Ákos 29 ponttal vezette győzelemre csapatát a Körmend ellen.

Férfi kosár NB I: egyedül az Alba csente el a pályaelőnyt

-
 21.04.17 20:03Kosárlabda

A Szeged és a Falco magabiztos hazai győzelemmel kezdte szombat este a negyeddöntőt a férfi kosárlabda NB I rájátszásában. Nyert az alapszakaszelső Szolnok is a Sopron ellen, de egyáltalán nem könnyen, a DEAC pedig elvesztette a pályaelőnyt – az Alba Fehérvár fölényes győzelemmel indul haza Debrecenből. A párharcok az egyik fél…

Férfi kosárlabda NB I: könnyed győzelemmel vette el a DEAC pályaelőnyét az Alba

Dehir
-
 21.04.17 20:02Megyei

Debrecen - Akárcsak az alapszakaszban, a három nyert meccsig tartó rájátszás nyitányán is az idegenben játszó csapat nyert. DEAC - Alba 81-96