Egy 94. perces ollózás miatt nem döntött BL-rekordot a Chelsea kapusa

-
 21.04.14 00:13Foci

A továbbjutásnak örülhetett, de a Porto látványos gólja azért fájhatott.

17 kapcsolódó hír

Nem bírt a Real Madriddal a Liverpool, fordulatos meccsen került elődöntőbe a Manchester City

Liner
-
 21.04.14 22:54Bulvár

Ismét fantasztikus mérkőzéseket bonyolítottak le a Bajnokok Ligája negyeddöntős szakaszában, amelyek végén a Real Madrid és a Manchester City örülhetett.

„Elfogadtuk, hogy kemény küzdelemre van szükség” – Újra elődöntős Lőw a Bl-ben

-
 21.04.14 21:53Sport

Az egymást követő második évben szurkolhatunk a legjobb négy között a labdarúgó Bajnokok Ligájában Lőw Zsoltnak (41), a német Thomas Tuchel (47) által irányított, a korábbi válogatott hátvédet másodedzőként foglalkoztató angol Chelsea ugyanis bejutott az elődöntőbe.

Liverpool - Real Madrid: Mondjuk ki, csoda lenne a Vörösök elődöntős szereplése!

Fortuna Web
-
 21.04.14 08:29Sport

A Real Madrid 3-1-re nyerte a párharc első felvonását, így a visszavágón a Liverpoolnak minimum kettőt lőnie kell. Vajon menni fog?

Az idei kiírás egyik legszebb góljával nyert a Porto, de a Bl-elődöntőbe a Chelsea jutott

Player
-
 21.04.13 23:20Sport

Több mint 180 percre lenullázta a Chelsea a portugálokat, megérdemelten jutott a négy közé.

BL élőben: Liverpool–Real Madrid, Dortmund–Man City

-
 21.04.14 20:40Sport

Ma este kialakul a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének mezőnye, eldől, hogy hány angol csapat követi a Chelsea-t a legjobb négy közé. Egy, kettő – vagy egy sem. A párosítás (zárójelben az első mérkőzés eredménye): Liverpool–Real Madrid (1-3), Borussia Dortmund–Manchester City (1-2).

Ritkán látható hiba segített Guardiolának a BL-ben, a Real Madrid is a négy között

Telex
-
 21.04.14 22:58Sport

A Liverpool nem tudta feltörni a fegyelmezett Real Madrid védelmét, a 0-0 a spanyoloknak kedvezett. A City 2-1-re nyert Dortmundban, és Guardiola először vezette a csapatát BL-elődöntőbe, ahol a PSG vár rájuk.

Utolsó perces góllal esett ki a kupából a DAC, Storck kiakadt - reakciók

NB1
-
 21.04.14 16:59Foci

Másodosztályú csapattal játszott a Dunaszerdahely.

BL: Mindegy, hogy a Liverpool vagy a Real Madrid jön, készen állunk!

-
 21.04.14 07:45Foci

Mint beszámoltunk róla, Mehdi Taremi káprázatos góljával az FC Porto ugyan 1–0-ra legyőzte a Chelsea-t a labdarúgó Bajnokok Ligája sevillai negyeddöntős párharcának visszavágóján, de 2–1-es összesítéssel az angol csapat jutott be a legjobb négy közé. A találkozót és a párharcot a főszereplők értékelték.

Bajnokok Ligája: Baljós előjel is lehet madridi részről a 3-1-es siker?

FociClub
-
 21.04.14 13:30Foci

Azért van miért aggódnia a Real Madridnak a liverpooli visszavágó előtt...

Bravúrra készülnek Müllerék

Magyar Hírlap
-
 21.04.13 03:51Sport

Thomas Tuchellel a Chelsea még nem kapott annyi gólt idegenben, amennyivel a Portónak legalább a hosszabbításra esélye lenne a Bajnokok Ligájában.

Bajnokok Ligája: Vendéggyőzelmek hazai továbbjutással

Pesti Hírlap
-
 21.04.14 12:30Külföld

A Chelsea és a PSG jutott az elődöntőbe. Sokan a tavalyi labdarúgó Bajnokok Ligája döntő visszavágójának tartották az labdarúgó Bajnokok Ligája PSG–Bayern negyeddöntőjét. A francia csapat élt a lehetőséggel: ezúttal ők kerültek ki győztesen a párharcból, míg a másik keddi negyeddöntőn a Chelsea a párizsiakhoz hasonlóan…

BL: hiába az utolsó perces gól, a Chelsea kiejtette a Portót

-
 21.04.13 23:00Foci

Mehdi Taremi káprázatos góljával az FC Porto ugyan 1–0-ra legyőzte a Chelsea-t a labdarúgó Bajnokok Ligája sevillai negyeddöntős párharcának visszavágóján, de 2–1-es összesítéssel így is az angol csapat jutott be a legjobb négy közé – hét év után először.

Lesz-e csoda? Továbbjut-e a Liverpool és a Dortmund a BL-ben?

-
 21.04.14 20:58Sport

A Real Madrid és a Manchester City kezdi jobb helyzetben az elődöntőért folyó csaták visszavágóit.

Későn jött a portói álomgól, a Chelsea jutott be az elődöntőbe

-
 21.04.13 20:50Foci

Mehdi Taremi káprázatos góljával a Porto ugyan 1–0-ra legyőzte a Chelsea-t a labdarúgó Bajnokok Ligája sevillai negyeddöntős párharcának visszavágóján, de 2–1-es összesítéssel így is az angol csapat jutott be a legjobb négy közé – hét év után először.