Nem feltámadás, de kisebb csoda, Kasper Asgreen lesprintelte van der Poelt a Flandrián

Eurosport
-
 21.04.04 18:20Sport

A ’Kasper Asgreen megnyeri a Flandriát’ kijelentésben még semmi extra nem lett volna a rajt előtt. De abban, hogy Asgreen egy van der Poel elleni sprint után húzza be a versenyt, már sokkal inkább.

6 kapcsolódó hír

Sprint döntött a flandriai klasszikuson

-
 21.04.04 20:14Sport

Kasper Asgreen az utolsó 250 méteren utasította maga mögé Mathieu van der Poelt.

Kasper Asgreen sprintben győzte le Mathieu van der Poelt a Flandriai Körversenyen

Bikemag
-
 21.04.05 11:41Sport

Ritka eseménynek lehettünk szemtanúi a 2021-es Flandriai Körversenyen, Mathieu van der Poel és Kasper Asgreen kettőse együtt érkezett a célegyenesbe és nem maradt más minthogy sprinten eldöntsék, hogy ki nyeri a legendás klasszikust az idei évben. A többség a sprintben többnyire verhetetlen cyclo-cross világbajnokot várta győztesnek, de…

Kasper Asgreen az idei Flandriai Körverseny győztese

Velo
-
 21.04.04 16:57Sport

Deceuninck-Quick-Step sikerrel ért véget az idei Flandriai Körverseny, a dán bajnok Kasper Asgreen a címvédő Mathieu van der Poelt (Alpecin-Fenix) sprintelte le az utolsó métereken.

Kerékpár: Asgreen nyerte meg a flandriai hajrát

-
 21.04.04 17:32Sport

Kasper Asgreen nyerte meg az országúti kerékpáros-viadalok idei második klasszikusát, a 105. flandriai körversenyt, méghozzá úgy, hogy meglepetésre lehajrázta a címvédő Mathieu van der Poelt – jelentette az MTI.