NB I: négygólos győzelmet aratott a Fradi a Budafok otthonában

-
 21.04.04 18:53Foci

Az első féldiőben nem esett gól a Budafok és FTC találkozóján az NB I 27. fordulójában, majd a hosszabbításban először 11-esből szerzett vezetést Uzuni Myrto a Fradinak, utána az emberhátrányba került hazai csapatnak még háromszor betaláltak a vendégek. 0–4

2 kapcsolódó hír

Csizmadia: "A Fradinál csinálnak egy hisztit és utána még mi kapunk pirosat"; Szabics: "Ez nem is jeles volt, hanem 10-…

-
 21.04.04 07:59Foci

Így látták a szakvezetők a vasárnapi NB I-es meccseket Kisvárdán, Budafokon és Felcsúton. Edzői értékelések.

NB I: Csinálnak egy hisztit, és még mi kapunk piros lapot...

-
 21.04.04 20:37Foci

Az első féldiőben nem esett gól a Budafok és FTC találkozóján az NB I 27. fordulójában, majd a hosszabbításban először 11-esből szerzett vezetést Uzuni Myrto a Fradinak, utána az emberhátrányba került hazai csapatnak még háromszor betaláltak a vendégek. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.