Szavazás: melyik volt március legszebb gólja és védése az OTP Bank Ligában?

Az M4 Sport és az MLSZ közös szavazásán a szurkolók dönthetnek a hónap legjobbjairól.

Hahn János két gólt, a Paks három pontot szerzett

Teol
-
 21.04.03 17:08Sport

Ezúttal is négygólos mérkőzésen győzte le hazai pályán a Paksi FC az OTP Bank Liga idei szezonjában az MTK Budapestet, az őszi 4–0 után most 3–1 arányban.

Labdarúgó NB I – Szabics döntetlennel mutatkozott be a fehérvári kispadon

Sportkatlan
-
 21.04.04 16:44Foci

A válogatott Fiola Attila kiállítása miatt a MOL Fehérvár FC több mint egy félidőt emberhátrányban futballozva gól nélküli döntetlent játszott Kisvárdán a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.     Szabics Imre ezen a találkozón mutatkozott be a székesfehérvári együttes kispadján. OTP Bank Liga, 27.…

Fontos Csatát Vesztett A Dvtk, De A Háborúban Még Van Remény

Északhírnök
-
 21.04.04 07:36Belföld

Zalaegerszegi Te Fc – Diósgyőri Vtk 2-0 (1-0). Az Otp Bank Liga 27. fordulójában a Dvtk Zalaegerszegen játszott, és az első félidőben egy jól eltaláőlt lövés után született szabadrúgásgóllal hátrányba került. A második félidőben a Dvtk nyomott, a hazaiak kontráztak, majd a hajrában Favorov egy hatalmas kapásgóllal bebiztosította a hazai sikert.…