Berobbant az úszó élvonalba a 15 éves Laura

888.hu
-
 21.03.30 21:55Sport

Az uszodai világában élőket, dolgozókat kivéve mindenkit meglepett a hét végi úszó országos bajnokságon az élvonalba berobbanó Veres Laura. A 15 éves gyulai kislány 200 gyorson Hosszú Katinkát megelőzve nyert.

2 kapcsolódó hír

Kétszer húzta el Hosszú Katinka nótáját a 15 éves gyulai úszó, Veres Laura

BorsOnline
-
 21.03.30 13:45Sport

Nincs új a nap alatt. A 15 éves Veres Laura februárban 200 gyorson legyőzte Hosszú Katinkát és Késely Ajnát, a múlt héten pedig Hosszút újfent maga mögé utasította.

Gyula Tv Híradó 2021. 03. 29.

Gyulatelevízió
-
 21.03.29 19:30Belföld

Témák: – Felnőtt országos bajnoki címet szerzett a gyulai Veres Laura 200 méter női gyorsúszásban. A Gyulai Várfürdő 15 éves versenyzője a háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinka, valamint az Európa-bajnok, olimpikon Verrasztó Evelyn előtt ért célba a döntőben. – Az elmúlt napokban is kedvezőtlen járványügyi adatok születettek…