Serie A: két gól 11-esből a 89. perc után – 3–3 a Sassuolo–Napoli

-
 21.03.03 20:32Foci

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) szerdai, korábban kezdődő meccsén a Napoli kétszer is egyenlített a Sassuolo vendégeként, majd a 90. percben, 11-esből szerzett Lorenzo Insigne-góllal 3–2-re vezetett is, végül azonban egy újabb büntetőből egyenlítettek a hazaiak.

3 kapcsolódó hír

Serie A: két gól 11-esből a 89. perc után – iksz a Sassuolo–Napolin

-

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Serie A szerdai, korábban kezdődő meccsén a Napoli kétszer is egyenlített a Sassuolo vendégeként, majd a 90. percben, 11-esből szerzett Lorenzo Insigne-góllal 3–2-re vezetett is, végül azonban egy újabb büntetőből egyenlítettek a hazaiak

Serie A: A hajrában büntetőből mentett pontot az AC Milan

-
 21.03.04 08:57Határtalan

A hazaiak egyenlítő találata a 97. percben büntetőből született. Az AS Roma is a hajrában talált be, igaz, a fővárosiak 90. percben szerzett gólja győzelmet ért Firenzében. Serie A, 25. forduló: AC Milan-Udinese 1-1 (0-0) Atalanta-Crotone 5-1 (1-1) Benevento-Verona 0-3 (0-2) Cagliari-Bologna 1-0…

Serie A: A 97. percben mentett pontot 11-esből a Milan, nem tudott nyerni a Napoli sem - eredmények

-
 21.03.03 09:02Foci

A Serie A 25. fordulójának szerdai mérkőzésein az élcsapatok közül csak az Atalanta és a Roma hozta a kötelezőt.