Rászolgált volna legalább egy pontra az Afc Csákvár Pécsett

Feol
-
 21.02.21 21:31Sport

A Merkantil Bank Nb Ii. 25. fordulójában a tabellán harmadik helyre lépő Pécsi Mfc egygólos győzelmet aratott az Aqvital Fc Csákvár csapata felett.

10 kapcsolódó hír

Gól nélküli döntetlent játszott a Kazincbarcikával a Dorog

Kemma
-
 21.02.21 16:21Sport

A Dorogi FC gól nélküli döntetlent játszott a Kazincbarcika ellen az NB II. 25. fordulójában, Tatabányán.

„A kialakított lehetőségeinket nem tudtuk gólra váltani”

Boon
-
 21.02.22 12:00Sport

Döntetlen eredmény született a labdarúgó NB II., 25. fordulójában.

Győzött a PMFC a Csákvár ellen.

PécsiStop
-
 21.02.21 18:51Sport

A PMFC labdarúgó csapata vasárnap hazai pályán fogadta a Csákvár együttesét NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzésen. A tabellán 15 hely különbséget láttunk az együttesek között. Az a vendégek számára biztató lehetett, hogy a Csákvár 24 forduló alatt 37, a PMFC 34 gólt ért el. Nem volt véletlen, hogy a mérkőzés előtt Vass László pécsi tréner…

NB II: Két feljutásért harcoló csapat hozta a meccsét, a sereghajtónál szakadt meg egy nagy sorozat - eredmények

-
 21.02.21 02:26Foci

A PMFC és a Gyirmót is megnyerte hazai meccsét vasárnap, így továbbra is versenyben vannak a feljutásért, illetve a dobogós helyekért. A Szolnok 11 veretlen találkozót követően a sereghajtó DEAC otthonában kapott ki 2-0-ra, de vereséget szenvedett az ETO és a Haladás is.

Nem született gól a Dorog-Kazincbarcika találkozón

Dorogi-medence
-
 21.02.21 15:14Megyei

A labdarúgó NB II 25. fordulójában a Dorog a Kazincbarcikát látta vendégül Tatabányán. A kapuk alig-alig forogtak

Megint Cápa győzelmek

infoVáros
-
 21.02.22 13:03Megyei

A női kézilabda NB II 13. fordulójában a Rákosmenti KSK otthonában lépett pályára a Ceglédi Kék Cápák felnőtt, ifi és serdülő csapata.

NB II: A Pécs és a Gyirmót is nyert

Pécsi Napilap
-
 21.02.22 10:09Megyei

Vasárnap délután hét mérkőzést rendeztek a labdarúgó NB II 25. fordulójában. A listavezető Debrecent üldöző Gyirmót hazai pályán aratott 2-0-s sikert, míg a feljutásért szintén harcban álló Pécsi MFC otthon nyert 1-0-ra Csákvár ellen.

NB II: végre nyert a DEAC

Debreceni Nap
-
 21.02.21 16:04Sport

Az élmezőnyben szereplő csapatok közül a Gyirmót és a Pécs is hazai pályán nyert a labdarúgó NB II vasárnapi, 25. fordulójában. A Gyirmót a 67. perctől emberhátrányban játszó Siófokot, a PMFC pedig a kiesőhelyen álló Csákvárt győzte le, és a sereghajtó DEAC is nyert a Szolnok ellen. DEBRECENI EAC–SZOLNOKI MÁV FC 2–0 (0–0)…

Megtört a jég: itt az első tavaszi DEAC-győzelem

Dehir
-
 21.02.21 14:53Megyei

Debrecen - A 11 meccs óta veretlen Szolnok ellen Kundrák és Székely góljaival fontos három pontot szerzett a sereghajtó házigazda. DEAC - Szolnok 2-0

A Siófok ellen is folytatni tudta győzelmi sorozatát a Gyirmót

-
 21.02.21 13:50Foci

A labdarúgó NB II 25. fordulójában a dobogó harmadik fokán álló Gyirmót FC Győr a 13. BFC Siófokot látta vendégül. A mérkőzés elején és a végén szerzett gólt a hazai csapat, a vendégek emberhátrányban fejezték be a találkozót.