Egygólos vereséggel búcsúzott a Vác az Európa-ligában

A Váci NKSE házigazdaként 30-29-re kikapott az orosz Zvezda Zvenyigorod csapatától szombaton a női kézilabda Európa-liga csoportkörének utolsó fordulójában.

A Puskás Akadémia könnyedén nyert Budafokon

Propeller
-
 21.02.21 16:43Sport

A Puskás Akadémia könnyedén, 3-0-ra nyert az újonc Budafoki MTE otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 22. fordulójának vasárnapi játéknapján. OTP Bank Liga, 22. forduló: Budafoki MTE-Puskás Akadémia FC 0-3 (0-1) ----------------------------------------- Budafok, zárt kapuk mögött, v.: Bogár gólszerzők: Baluta (3.), Slagveer (64.), Mance (93., tizen

Siófok: Kiküzdött siker, megőrzött veretlenség, csoportelsőség

Sonline
-
 21.02.20 18:52Sport

Szoros végjátékban, Tóth Gabriella hetesének köszönhetően utolsó csoportmeccsét is megnyerte a Siófok KC, mely így veretlenül zárta az Európa Liga ezen szakaszát, amit más klub nem mondhat el magáról!

Az FC Ajka legyőzte a Haladást

Veol
-
 21.02.21 16:06Sport

Értékes három pontot szerzett az FC Ajka vasárnap a labdarúgó NB II-ben.

NB II: Dorog–Kazincbarcika

-
 21.02.21 13:50Foci

A labdarúgó NB II 25. fordulójában a 15. Dorog a kieső helyen álló, igaz, egy meccsel kevesebbet játszó Kazincbarcikát látja vendégül Tatabányán. A találkozó legfontosabb eseményeit folyamatosan frissülő online közvetítésünk segítségével ön is nyomon követheti.

Legyőzte az Ajka a Haladást

Ugytudjuk
-
 21.02.21 16:03Megyei

A labdarúgó NB II 25. fordulójában a 12. helyen álló FC Ajka a 7. helyen lévő Szombathelyi Haladást látta vendégül.

Hibátlanok maradnának a győri kék-sárgák – Gyirmót Fc Győr–Bfc Siófok – online vasárnap 14 órától

Kisalföld
-
 21.02.21 09:21Megyei

Vasárnap rendezik a Merkantil Bank Liga 25. fordulóját. Az idén három győzelemmel rajtoló Gyirmót a Siófokot fogadja. A találkozó zárt kapus.

Győzelemmel zárta a csoportkört a Siófok a kézilabda Európa-ligában

-
 21.02.20 17:50Sport

Az már a hatodik forduló előtt biztos volt, hogy a magyar együttes csoportelsőként jut a negyeddöntőbe.

NB II: Pécsi MFC–Csákvár

Pécsi Napilap
-
 21.02.21 14:18Megyei

A labdarúgó NB II 25. fordulójában a negyedik Pécsi MFC vendége az utolsó előtti Csákvár. A találkozó legfontosabb eseményeit a nemzetisport.hu folyamatosan frissülő online közvetítésének segítségével ön is nyomon követheti.

Egy győzelem, egy vereség fociban

Győr Plusz
-
 21.02.21 14:08Sport

A Gyirmót Fc 2-0-ás győzelmet ért el a Bfc Siófok ellen (Simon András 3′, Lencse László 84′), ezzel a tabella második helyén állnak a Pécs előtt jobb különbségüknek köszönhetően. A mérközést itt lehet visszanézni. A Wkw Eto a Nyírhegyháza Spartacusszal szemben maradt alul idegenben 0-1-re (gólsz.: Gresó Mátyás ’52). A mérközést itt…

NB II: Deac–Szolnoki Máv

-

A labdarúgó NB II 25. fordulójában a sereghajtó Debreceni EAC vendége a mezőny leghosszabb aktív veretlenségi sorozatával büszkélkedő, hatodik helyen álló Szolnoki MÁV. A találkozó legfontosabb eseményeit folyamatosan frissülő online közvetítésünk segítségével ön is nyomon követheti.

NB II: Ajka–Haladás – ÉLŐ

-

A labdarúgó NB II 25. fordulójában a 12. helyen álló FC Ajka a 7. Szombathelyi Haladást fogadja. A találkozó legfontosabb eseményeit folyamatosan frissülő online közvetítésünk segítségével ön is nyomon követheti.

NB I: Budafok-Puskás Akadémia (0-3) - közvetítés

-
 21.02.21 12:15Foci

A Budafok hazai pályán fogadja a Puskás Akadémiát az NB I 22. fordulójának vasárnap délutáni meccsén. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n a mérkőzés legfontosabb történéseit!

Győzelemmel zárta a csoportkört a Siófok KC

-
 21.02.20 18:14Kézilabda

A mezőny legeredményesebb játékosa Tóth Gabriella volt kilenc góllal.

Női kézilabda Európa-liga – Győzelemmel zárta a csoportkört a Siófok

Sportkatlan
-
 21.02.20 17:43Kézilabda

A Siófok KC házigazdaként 29-28-ra legyőzte a francia Fleury Loiret csapatát a női kézilabda Európa-liga csoportkörének utolsó fordulójában, szombaton.     Az már a hatodik forduló előtt biztos volt, hogy a magyar együttes csoportelsőként jut a negyeddöntőbe, ahol az orosz GK Asztrahanocska lesz az ellenfele, a franciák viszont nem jutnak…