Djokovic már a döntőben, Osaka Brady ellen lehet ismét Ausztrál Open-győztes

Eurosport
-
 21.02.18 13:21Sport

A mai győztesek közül Naomi Osaka nyugodtan, Jennifer Brady izgatottan és fáradtan, Novak Djokovic pedig fizikai állapotát illetően megkönnyebbülten értékelte döntőbe jutását.

14 kapcsolódó hír

Az egyik legjobb meccsének nevezte az orosz házi negyeddöntőt megnyerő Medvedev a Rublev ellenit

Eurosport
-
 21.02.17 11:12Sport

A női világelsőnek a negyeddöntő jelentette a végállomást, az amerikai Jennifer Brady a második GS-elődöntőjére készülhet.

Búcsúzott a női világelső az Australian Open negyedöntőjében

m4sport.hu
-
 21.02.17 08:32Sport

Bartyt a cseh Muchova verte három játszmában.

Oszaka-Brady döntő lesz a nőknél az Australian Openen

m4sport.hu
-
 21.02.18 08:36Sport

Oszaka Naomi 1 óra 15 perc alatt győzte le Serena Williamst az elődöntőben.

Elszabadult a labda az AusOpen női elődöntőjén

NLC
-
 21.02.18 12:57Sport

Az Australian Open női elődöntőjében kicsin múlott, hogy a bírónő nem sérült meg.

Serena zokogva hagyta el a sajtótájékoztatót

24.hu
-
 21.02.18 09:42Sport

Kikapott Oszakától és nem jutott döntőbe Melbourne-ben.

Serena Williams lemaradt a döntőről Melbourne-ben

-
 21.02.18 09:50Sport

Oszaka a negyedik Grand Slam-döntőjére készülhet, ellenfele Brady lesz.

Oszaka ismét legyőzte Serenát, Bradyvel döntőzik

-
 21.02.18 09:03Sport

A 2019-es győztes japán két szettben verte amerikai riválisát.

Novak Đoković bejutott az Australian Open döntőjébe!

Magyar Szó
-
 21.02.18 11:39Határtalan

A torna meglepetése, a világranglista 114. helyezettje mindhárom szettben tartotta magát a szerb világelső ellen, de Đoković a kulcspillanatoknál rendre jobbnak bizonyult. Az ausztrál nyílt teniszbajnokság fináléjában Đoković a Cicipasz–Medvegy párharc győztesével játszik.

Oszaka legyőzte Serena Williamst, döntőbe jutott

-
 21.02.18 08:34Sport

A harmadik helyen kiemelt japán az amerikai Jennifer Brady ellen játszik az Australian Open döntőjében.

Oszaka jelentette a végállomást Serena Williamsnek

Bama
-
 21.02.18 08:26Sport

A japán az amerikai Jennifer Brady ellenfele lesz a döntőben.

Aus. Open: győzött a fiatalság – Oszaka megverte S. Williamset

-
 21.02.18 07:24Sport

Oszaka Naomi két játszmában, 6:3, 6:4-re legyőzte Serena Williamset az ausztrál nyílt teniszbajnokság (Australian Open) női egyesének első elődöntőjében, így életében másodszor döntőbe jutott a melbourne-i Grand Slam-tornán. A másik ágon Jennifer Brady három szettben nyert a cseh Karolína Muchová ellen, és készülhet karrierje első…

Beol
-

Serena Williams kiesett az Australian Openen, nem tudja elérni a rekordgyőzelmet

Telex
-
 21.02.18 07:31Sport

Az amerikai teniszező 23 GS-tornát nyert eddig, amivel második az örökrangsorban. Oszaka Naomi akadályozta meg a rekordot.