Serena Williams legyőzte a Babos Tímeát búcsúztató Potapovát, Osaka is nyolcaddöntős

Eurosport
-
 21.02.12 09:11Sport

Serena Williams és Oszaka Naomi is nyolcaddöntőbe jutott a Melbourne-ben zajló ausztrál nyílt teniszbajnokság női versenyében, pénteken.

21.02.12 15:30Sport

A címvédő és első helyen kiemelt Novak Djokovic ötszettes csatában jutott tovább a Melbourne-ben zajló ausztrál nyílt teniszbajnokság férfi versenyének harmadik fordulójából, pénteken.

Startlap
-

Aus. Open: Babos legyőzőjét búcsúztatta Serena Williams

-
 21.02.12 05:29Sport

A Melbourne-ben zajló Australian Open idei kiírásának az egyik legrövidebb mérkőzését hozta a férfi egyes harmadik fordulójában a 18. kiemelt bolgár Grigor Dimitrov és a spanyol Pablo Carreno-Busta összecsapása, miután utóbbi 6:0, 1:0-nál 38 perc játék után betegség miatt feladta a mérkőzést. A nőknél a Babos Tímeát búcsúztató…

Đoković öt szettben jutott tovább az Australian Openen

Magyar Szó
-
 21.02.12 14:23Határtalan

Novak Đoković a vártnál jóval nehezebben, öt szettben jutott tovább az Australian Open harmadik fordulójában az amerikai Taylor Fritz ellen.

Tenisz: Fucsovics kiesett Melbourne-ben

10perc.hu
-
 21.02.12 12:06Sport

Fucsovics Márton négy szettben kikapott a 14. helyen kiemelt kanadai Milos Raonictól az Australian Open harmadik fordulójában, ezzel nincs már magyar az év első Grand Slam-tornájának mezőnyében.

Serena Williams húsz évvel fiatalabb ellenfelét verte az Australian Openen

-
 21.02.12 10:44Sport

Nyolcaddöntőbe jutott a 24. Grand Slam-tornagyőzelmére hajtó amerikai.

Eddig tartott: Fucsovics Márton kiesett az Ausztrál Openen

Indirekt
-
 21.02.12 16:30Színes

Fucsovics Márton négy szettben kikapott a torna 14. kiemeltjétől, Milos Raonictól a Melbourne-ben zajló Australian Open férfi egyesének harmadik fordulójában. A mérkőzés után a magyar teniszező dicsérte ellenfelét és megköszönte szurkolóinak a támogatást. Fucsovics Márton fáradtan összegzett a csata után az MTI-nek: „A taktika az volt, hogy…

Fucsovics nem bírt Raoniccsal

Promenad
-
 21.02.12 10:51Színes

Fucsovics Márton négy szettben kikapott a 14. helyen kiemelt kanadai Milos Raonictól pénteken az ausztrál nyílt teniszbajnokság harmadik fordulójában.

Australian Open: Serena Williams legyőzte a Babos Tímeát búcsúztató orosz teniszezőt