Török Zoltán ügyvezető a magyar csapat hibátlan Euroliga-teljesítményéről is beszélt.

Véget ért a magyar nyerőszéria

Felvidék.ma
-
 21.01.25 19:47Határtalan

Magyarország öt győzelem után vereséget szenvedett a 27. férfi kézilabda-világbajnokságon. A végső győzelemre is esélyes spanyol kézilabda-válogatott 36-28 arányban múlta felül a tartalékos kerettel felálló magyar válogatottat. Aggodalomra semmi ok, hiszen a negyeddöntős szereplés már a mérkőzés előtt is adott volt. Magyarország ellenfele a…

A szisztematikus építkezés a Sopron jó szereplésének a kulcsa

Wbasket
-
 21.01.25 11:12Kosárlabda

Múlt héten a Sopron Basket két győzelmet aratott a bourges-i Euroliga buborékban, így veretlenül nyerte a D-csoportot. A negyeddöntőben az ellenfele a francia Lyon lesz. A Nemzeti Sport Török Zoltánt, a Sopron Basket ügyvezetőjét kérdezte arról, hogy miben látja annak az okát, hogy a csapat ennyire együtt van. – nyilatkozta a Nemzeti Sportnak…

Női kosár Euroliga: Nem adjuk majd olcsón a bőrünket – Török Zoltán

-
 21.01.25 07:53Kosárlabda

A Sopron Basket ügyvezetője, Török Zoltán kijelentette, nem adják olcsón a bőrüket a Lyon elleni negyeddöntőben, s minden követ megmozgatnak, hogy bizonyítsák, méltók erre a párharcra.