Cselgáncs: Pupp Réka 5. lett a dohai Mesterek Tornáján

-
 21.01.11 16:43Sport

Az 52 kilogrammos Pupp Réka ötödik lett a hétfői nyitónapon a cselgáncsozók Dohában zajló Mesterek Tornáján – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

3 kapcsolódó hír

Pupp Réka ötödik lett a dohai cselgáncs Mesterek Tornáján

Euronews
-
 21.01.11 23:02Sport

Pupp Réka ötödik lett a dohai cselgáncs Mesterek Tornáján. 2021 első nagy, nemzetközi szezonnyitó cselgáncsversenye ez, amelyet január 11. és 13. között rendeznek Dohában. Minden súlycsoport 36 legjobb dzsúdósát hívták meg erre a kvalifikációs világversenyre.

Pupp Rékát már a nyitónapon tatamira szólítják

Teol
-
 21.01.11 08:00Sport

Dohában gyűltek össze a cselgáncssport legjobbjai. Itt kezdődik ugyanis ma a Nemzetközi Judo Szövetség (IJF) meghívásos versenye, a World Judo Masters, vagyis a Mesterek Tornája. Magyarországot hét dzsúdós képviseli, köztük két paksi.

Nagy lépés Tokió felé

TelePaks
-
 21.01.12 11:04Sport

Az év második legfontosabb olimpiai kvalifikációs dzsúdó viadalán, a dohai Mesterek Tornáján Pupp Réka, az Atomerőmű SE versenyzője az ötödik helyen végzett. Ezzel hatalmas lépést tett a tokiói olimpia felé, 648 pontot kapott – közel annyit mint egy Európa-bajnoki aranyéremért –, jelenleg 2395 kvalifikációs pontja van...