Az utolsó percben szerezte meg a győzelmet a Puskás Akadémia a Honvéd vendégeként

-
 20.11.29 20:56Foci

A kupagyőztes csapat az utolsó helyre került.

5 kapcsolódó hír

Hajrában szerzett góllal nyert a Sevilla a kiesőjelölt ellen

-
 20.11.28 21:12Foci

A vendégcsapat a győztes találatot a 83. percben szerezte meg.

Mayer beállt, majd berúgta a Gyirmót győztes gólját

-
 20.11.29 12:50Foci

Megismétlődött az egy héttel ezelőtt békéscsabai forgatókönyv: ahogy a Siófok ellen, úgy most is a véghajrában szerzett találattal győzött a vendégcsapat Kórház utcában, méghozzá az egy perccel korábban pályára küldött gyirmóti Mayer Máté találatával.

Döntetlennel zárt a PMFC

Pécsi Napilap
-
 20.11.30 09:15Megyei

Az NB II-es labdarúgócsapat 2-2-es döntetlennel zárt a Soroksár SC vendégeként a Merkantil Bank Liga 19. fordulójában.

A Puskás Akadémia ismét hajrában szerzett góllal győzte le a Honvédot

Debreceni Nap
-
 20.11.29 19:59Sport

A Puskás Akadémia úgy nyert 1-0-ra a Budapest Honvéd vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójának zárómérkőzésén vasárnap, hogy a felcsútiak győztes találata a 92. percben született, és amely után már a középkezdésre sem maradt idő. OTP Bank Liga, 12. forduló: Budapest Honvéd FC-Puskás Akadémia FC 0-1 (0-0) Új Hidegkuti…

Az utolsó pillanatokban szerzett góllal győzött a Gyirmót a Békéscsaba vendégeként

Ugytudjuk
-
 20.11.29 15:08Megyei

A 91. percben a csereként beállt Mayer Máté góljával győzött a Gyirmót FC Győr a Békéscsaba 1912 Előre otthonában.