Hazai pályán brillírozott a csapat az Nbii-ben.

Alsóházi rangadó

Feol
-
 20.11.24 22:02Sport

Hétközi fordulót rendeznek szerdán a másodosztályú labdarúgó-bajnokságban. Az Aqvital Fc Csákvár a hátsó régióból menekülő Siófok vendége lesz.

Csákváron is átrobogott a Waltner expressz

Sonline
-
 20.11.25 15:57Sport

Ha egy üzlet beindul; Waltner Róbert irányítása mellett egymás után harmadik győzelmét is begyűjtötte a BFC Siófok, ráadásul ezúttal a mumusnak számító Aqvital FC Csákvárral szemben, melyet öt év és kilenc nyeretlen összecsapás után sikerült újra megverni! Négy bajnokin kilenc pont a mérlege az új szakvezetőnek, ami…

Nagyot hajrázva nyert a DEAC ellen a PMFC

Pécsi Napilap
-
 20.11.26 08:57Megyei

NB II-es labdarúgócsapatunk fordulatos mérkőzésen aratott 2-1-es sikert a DEAC ellen a Merkantil Bank Liga 18. fordulójában.

Lendületben maradt a Siófok, amely több, mint öt éves átkot tört meg

-
 20.11.25 12:50Foci

Sorozatban harmadik mérkőzését nyerte meg a BFC Siófok: Waltner Róbert tanítványai a labdarúgó NB II 18. fordulójában 2–1-es győzelmet arattak az Aqvital FC Csákvár ellen.

NB II: simány nyert a Loki, a DEAC ismét kikapott

Debreceni Nap
-
 20.11.25 19:20Sport

A listavezető DVSC sima, 4-1-es győzelmet aratott a vendég Szentlőrinc együttese felett a labdarúgó NB II 18. fordulójában. DVSC-Szentlőrinc 4-1 (2-0). Nagyerdei Stadion, zárt kapuk mögött. Vezette: Szigetvári. DVSC: Gróf – Kinyik (Lakatos, 71.), Szatmári, Pávkovics, Ferenczi – Dzsudzsák (Haris, 63.), Bódi, Baráth (Talpalló, 63.), Pintér (Sós, 39.)

NB II: Waltnerrel zsinórban harmadszor nyert a Siófok, lesimázták a Haladást - eredmények

-
 20.11.25 12:52Foci

Hétközi fordulót rendeztek az NB II-ben. A 18. fordulóban a Waltner Róbert által irányított Siófok zsinórban harmadik győzelmét aratta, miután hazai pályán 2-1-re legyőzte a kieső helyen álló Csákvár együttesét, míg a Haladás 3-0-ra kikapott a Budaörs vendégeként.