Orbán Viktor és Szijjártó Péter is reagált a magyar válogatott EB-kijutására

Liner
-
 20.11.12 23:11Életmód

Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke a Facebookon reagált a magyar válogatott Izland elleni győzelmére, melyben megjegyezte, hogy „minden mérkőzés addig tart, amíg meg nem nyerjük”.

16 kapcsolódó hír

"Minden mérkőzés addig tart, amíg meg nem nyerjük" - Így gratulált Orbán Viktor a magyar válogatottnak

-
 20.11.13 06:58Foci

Orbán közösségi oldalán emlékezett meg a tegnapi meccsről, ahol eldőlt: Magyarország csapata kijutott a 2021-es Európa-bajnokságra.

"Addig tart, amíg meg nem nyerjük" - Orbán Viktor is ünnepel

Ripost
-
 20.11.12 23:12Sport

A 88. percben még vesztésre állt a magyar válogatott, most az Eb-re készülhetünk.

Az Eb-ért játszik a magyar fociválogatott (élő)

Rangadó
-
 20.11.12 20:30Foci

Gulácsi nagy hibája után sokáig vezetett Izland, de előbb a honosított Nego egyenlített, majd Szoboszlai nagy góljával összejött a fordítás is. Az Eb-n a németekkel, a portugálokkal és a franciákkal leszünk egy csoportban.

Kint az Eb-n - jegyek, menetrend, csoportok: ez következik most

-
 20.11.13 14:00Sport

Nem mind a három magyar érdekeltségű csoportmeccs lesz az új Puskásban, ráadásul aki a francia-portugálra jegyet vesz, lemarad a német-magyarról. Akinek már a torna halasztása előtt jegye lett, annak számára az UEFA-nak fontos közlendője van.

Szoboszlai: Gyermekkori álmom Ronaldo ellen játszani

m4sport.hu
-
 20.11.13 10:21Foci EB

Június 15-re kinéz egy randevú.

Kijutott az Eb-re a magyar csapat, de lehet, hogy mégsem játszhatja a Puskás Arénában a meccseit

Magyar Hang
-
 20.11.13 17:00Belföld

Drámai meccsen harcolta ki az Európa-bajnoki szereplést a foci válogatott. A német-francia-portugál trióval játszanánk jövőre Budapesten, de a koronavírus-járvány még közbeszólhat.

Válogatott: Gyermekkori álmom volt Ronaldo ellen játszani

-
 20.11.13 08:13Foci

Az Izland elleni Eb-pótselejtezőn győztes gólt szerző Szoboszlai Dominik az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) hivatalos honlapjának nyilatkozott góljáról, és a legjobban várt csoportellenfélről.

Olvasóink döntő többsége szerint egymás után másodszor is kijutunk az Eb-re

hirado.hu
-
 20.11.12 18:11Sport

A hirado.hu olvasói véleményt mondtak a Magyarország–Izland meccs várható végeredményéről.

Orbán Viktor: Minden mérkőzés addig tart, amíg meg nem nyerjük

-
 20.11.13 06:11Sport

A miniszterelnök a Facebookon gratulált a magyar válogatott Izland elleni győzelméhez.

Magyar-izlandi előtt – A Körkép.sk megkérdezi olvasóit: Kijutunk az Eb-re? (Szavazás)

Körkép
-
 20.11.12 17:56Vélemény

Legutóbb négy éve játszottunk tétmérkőzést az izlandi válogatott ellen. Akkor Marseille-ben, a 60 ezer férőhelyes Velodromeban 45 ezer fanatikus magyar szurkoló előtt 1:1-et játszottunk, és csoportelsőként jutottunk tovább az Eb-n.     Ma ismét Izland ellen játszunk, a tét az Eb-re való kikerülést.   A Körkép.sk ezzel kapcsolatban megkérdezi…

Az Origo olvasói szerint kijut az Eb-re a magyar válogatott

-
 20.11.12 17:20Foci

Az olvasók 80 százaléka győzelmet vár ma este Izland ellen.

EB: a németek, franciák és portugálok várnak a magyarokra

Mandiner
-
 20.11.12 23:14Vélemény

Besztof csoportba kerül a Budapesten is rendezett Európa-bajnokságra kijutó magyar válogatott.

Torokszorító bravúr: az utolsó percekben fordított és Eb-résztvevő lett a magyar futballválogatott

Dehir
-
 20.11.12 21:36Megyei

Budapest - Hihetetlen izgalmak után született meg a magyar siker, a 88. percig az északiak álltak győzelemre. Aztán a végén Szoboszlai ágyúzott. Magyarország-Izland 2-1 (0-1)

Magyarország 2-1-re legyőzte Izlandot, ott lesz a jövő évi Eb-n

Telex
-
 20.11.12 20:32Sport

A 11. percben Izland szerzett vezetést egy potyagóllal, aztán a 88. percben a csereként beállt Nego egyenlített, majd jött Szoboszlai, és egy távoli lövéssel a 91. percben megszerezte a győzelmet jelentő második gólt. A kijutás azt jelenti, hogy két csoportmeccset is hazai pályán játszik majd a magyar válogatott.

Szoboszlai az Eb-re lőtte a válogatottat

Magyar Hírlap
-
 20.11.12 19:53Sport

Elképesztő magyar siker - Gulácsi hibája sem számított, a hajrában Nego nagyon higgadtan egyenlített, majd Szoboszlai irgalmatlan nagy gólt lőtt a hosszabbításban - 2-1 a vége.

Drámai végjátékkal újra Eb-résztvevő Magyarország

Óbuda Most
-
 20.11.12 22:57Sport

Gulácsi nagy hibája után, Gylfi Sigurdsson szabadrúgásával sokáig vezetett Izland, de előbb a honosított Nego egyenlített, majd Szoboszlai nagy góljával összejött a fordítás is. Magyarország 2-1-re legyőzte az izlandi válogatottat. Aki ott volt, biztos nem felejti el: 2016 nyarán Marseille egy napra magyar várossá változott, a kikötőben rég látott