Jött a dráma: Szoboszlai kilőtte az Eb-re a magyarokat!

Eurosport
-
 20.11.12 22:52Foci

A magyar labdarúgó-válogatott a pótselejtező csütörtöki döntőjében a hajrában fordítva 2-1-re legyőzte az izlandi csapatot a Puskás Arénában.

Drámai fordítás a hajrában, Szoboszlai kilőtte az Eb-re a válogatottat!

Metropol
-
 20.11.12 22:39Sport

A Puskás Arénában az Európa-bajnoki részvételért lépett pályára a magyar válogatott.

Így üzentek a magyar szurkolók az Izland elleni sorsdöntő csata előtt

-
 20.11.12 20:15Sport

A Puskás Arénában nem lehetnek ott a drukkerek, de a legnagyobb szurkolói csoport a Facebookon üzent a labdarúgó-válogatott tagjainak az esti Eb-pótselejtező előtt.

Fantasztikus hajrá - Kijutott a válogatott az EB-re

Gondola
-
 20.11.12 23:17Sport

A magyar labdarúgó-válogatott története során negyedszer kijutott az Európa-bajnokságra, mivel a pótselejtező csütörtöki döntőjében a hajrában fordítva 2-1-re legyőzte az izlandi csapatot a Puskás Arénában.

Magyarország–Izland: ászok, statisztikák, közös múlt

-
 20.11.12 08:46Foci

A 20.45 órakor kezdődő Magyarország–Izland Eb-pótselejtező kapcsán infografikán is összegeztük a mérkőzéssel kapcsolatos legfontosabb tudnivalókat, statisztikákat, a két válogatott közös múltját.

Csütörtöki sport: Pályán a magyar válogatott

-
 20.11.12 05:35Foci

Magyarország-Izland Eb-pótselejtező a Puskás Arénában.

Válogatott: Egy nemzetért küzdünk! – Nikolics Nemanja

-
 20.11.11 07:37Foci

Nikolics Nemanja, a Mol Fehérvár FC támadója a magyar válogatott Izland elleni Eb-pótselejtezője előtt beszélt a kislányának szánt gólról, a marseille-i érzésekről és az utolsó lépésről is.

Gera Zoltán visszatért a magyar válogatotthoz

-
 20.11.12 15:13Foci

Marco Rossi szövetségi kapitány a koronavírusos fertőzése miatt nem lehet a csapata mellett.

Marco Rossi: Nincs még egy olyan csatárunk, mint Szalai Ádám

Telex
-
 20.11.11 23:16Sport

A szövetségi kapitány az Izland elleni Eb-pótselejtező előtt beszélt a koronavírus-fertőzéséről is.

Csodálatos véghajrá, ismét ott vagyunk az Eb-n!

FociClub
-
 20.11.12 22:42Foci

Megvan a történelmi siker, drámai fordítás után kijutottunk az Európa-bajnokságra!

20.11.12 21:56Sport

A magyar labdarúgó-válogatott története során negyedszer kijutott az Európa-bajnokságra, mivel a pótselejtező csütörtöki döntőjében a hajrában fordítva 2-1-re legyőzte az izlandi csapatot a Puskás Arénában. Európa-bajnoki pótselejtező, A divízió, döntő: Magyarország-Izland 2-1 (0-1) Puskás Aréna, zárt kapus, v.: Björn Kuipers (holland)…

Valóra vált álom: ott vagyunk az Eb-n!

Győr Plusz
-
 20.11.12 21:40Megyei

A magyar labdarúgó-válogatott története során negyedszer kijutott az Európa-bajnokságra, mivel a pótselejtező csütörtöki döntőjében a hajrában fordítva 2-1-re legyőzte az izlandi csapatot a Puskás Arénában. A találkozón az izlandiak szereztek vezetést a 11. percben, mert Gylfi Sigurdsson könnyen fogható szabadrúgását Gulácsi Péter “bevédte”.…

Őrületes dráma után Eb-résztvevő a magyar válogatott

MOLcsapat
-
 20.11.12 22:54Foci

A magyar válogatott története során negyedszer kijutott az Európa-bajnokságra, mivel a pótselejtező csütörtöki döntőjében a hajrában fordítva 2-1-re legyőzte Izlandot a Puskás Arénában.