Bicsák Bence nyerte az atlétikai mezeifutó országos bajnokságot

Zaol
-
 20.10.26 20:28Sport

A férfiaknál a triatlonos Bicsák Bence, a nőknél Böhm Lilla nyerte az atlétikai mezeifutó országos bajnokságot.

6 kapcsolódó hír

Két számban aranyozódtak be a békéscsabaiak a mezei ob-n

Beol
-
 20.10.27 11:04Sport

Két bajnoki címmel és több értékes pontszerző hellyel gazdagodtak a Kopp Békéscsabai Atlétikai Club fiataljai a hétvégén a már hagyományossá váló helyszínen, Kecskeméten megrendezett 112. Mezeifutó Bajnokságon. Az ifjúságiaknál Karsai Gábor, a serdülőknél Zahorán Milán futotta le a mezőnyt.

Fölényes csabai győzelmek és több érem a 112. Országos Mezeifutó Bajnokságról

Behír
-
 20.10.26 14:36Sport

A Kopp Békéscsabai Atlétikai Club versenyzői kitűnően szerepeltek hétvégén, Kecskeméten. A csabaiak az egyesületi pontversenyben a 3. helyen végeztek.

Nagyon rá volt pörögve az olimpiára Bicsák Bence, úgy érzi, túl akart lenni rajta

Pécs Aktuál
-
 20.10.25 16:08Sport

A hétvégén végre verseny volt! Na, nem triatlon, hanem mezei futó országos bajnokság Kecskeméten, de már ennek is nagyon örült Bicsák Bence. Hát még annak, hogy a felnőttek között az első helyen végzett a 8 km-es távon. Sosem nyertem még atlétikában, többször voltam második és harmadik, úgyhogy jó volt, örültem – mesélte a…

Atlétika: Bicsák Bence és Böhm Lilla győzött a mezeifutó ob-n

-
 20.10.26 12:47Sport

A férfiaknál a triatlonos Bicsák Bence, a nőknél Böhm Lilla nyerte a hétvégén Kecskeméten rendezett mezeifutó országos bajnokságot. A férfiaknál a 49 induló közül a 10 ezer méteres ob-n aranyérmes Szemerei Levente lett a második, a nőknél a 10 ezer győztese, Böhm Lilla ezúttal sem talált legyőzőre.

Bearanyozták Oroszlány hírnevét az országos bajnokságon brillírozó súlyemelők (fotók)

Kemma
-
 20.10.27 11:07Sport

A hétvégén rendezték a súlyemelők Junior Országos bajnokságát Kecskeméten, ahol az Oroszlány Városi Súlyemelő és Erőemelő Egyesület versenyzői kitettek magukért.

Mezei futó bajnokságot rendeztek Kecskeméten

Baon
-
 20.10.26 13:29Sport

Magyarország 112. Mezeifutó Bajnokságát rendezték meg az elmúlt hétvégén Kecskeméten, a szokásos helyen, a Benkó Zoltán Szabadidőközpontban.