Valter Top10-es eredményt ért el az idei Giro d'Italia egyik legnehezebb szakaszán

-
 20.10.24 19:04Sport

Valter kilencedik, Geoghegan Harté a Sestriere, holtverseny az összetett élén.

5 kapcsolódó hír

Valter Attilát már csak 15 kilométer választja el a Giro d’Italia teljesítéstől!

Bikemag
-
 20.10.25 07:49Sport

Valter Attila a Giro d’Italia 20. szakaszán kiválóan teljesített, a kemény hegyi szakaszon a 9. helyet szerezte meg olyan nagy neveket megelőzve, mint Nibali vagy Fuglsang. Már csak 15 km választja el a fiatal magyar versenyzőt attól, hogy teljesítse élete első háromhetes versenyét, hiszen már csak a teljesen sík milánói időfutam van hátra a Giro [

Giro d’Italia 21. szakasz: Filippo Ganna a negyedik etapgyőzelmét ünnepelhette, Tao Geoghegan Hart a 2020-as Olasz …

Velo
-
 20.10.25 17:08Sport

Filippo Ganna (INEOS-Grenadiers) nyerte a Giro d’Italia huszonegyedik etapját, összetettben csapattársa Tao Geoghegan Hart (INEOS-Grenadiers) diadalmaskodott. Valter Attila (CCC Team) fantasztikus teljesítményt nyújtva a végelszámolás huszonhetedik helyén zárta pályafutása első háromhetesét.

Tao Geoghegan Hart nyerte a drámai Girót, Valter Attila a top 30-ban végzett

-
 20.10.25 16:52Sport

Azonos idővel vágott neki az utolsó időfutamnak a két éllovas, végül az Ineos ásza volt a gyorsabb.

Valter Attila kilencedik lett a Giro d'Italia 20. szakaszán

Ugytudjuk
-
 20.10.24 18:31Megyei

A pályafutása első Grand Tour-viadalán szereplő Valter Attilányk ez az eddigi legjobb helyezése az olasz körversenyen. Összetettben a CCC 22 éves magyar bringása két helyet előrelépve a 27.

Megműtötték a kolumbiaiak sztárját

Esti újság
-
 20.10.24 01:08Sport

Mindkét térdét megműtötték Nairo Quintana kolumbiai profi kerékpárosnak, aki a Tour de Franc körversenyen is bukott egy hatalmasat, de sérülten is befejezte a viadalt.  Utóbb kiderült a kerékpáros térdkalácsa sérült meg. A beavatkozásra szerdán Lyonban került sor.   A 2014-es Giro d’Italia és a 2016-os Vuelta a Espana győztese a…