Giro: 85 óra és három hét után a különbség 0 másodperc

-
 20.10.25 11:53Sport

Közel három hét küzdelmei után kinullázták egymást az összetett élén, gyakorlatilag az időfutam dönt a rózsaszín trikó sorsáról.

14 kapcsolódó hír

Hindley rózsaszínben, Geoghegan Harté a 20. szakasz, Valter Attila a 9. helyen jött meg!

Eurosport
-
 20.10.24 16:28Sport

Hindley és Geoghegan Hart (!) másodpercre pontosan ugyanúgy áll az utolsó időfutam előtt, Valter Attila hatalmasat ment Sestriere-ben.

Valter óriásit tekert, kilencedik lett a Giro-szakaszon

24.hu
-
 20.10.24 19:27Sport

Összetettben is javított a magyar bringás.

Startlap
-

Valter Attila: tizenöt kilométer választ el attól, hogy befejezzem a 2020-as Giro d'Italiát

Velo
-
 20.10.25 06:16Sport

A CCC Team magyar kerékpárosa Valter Attila káprázatos teljesítményt nyújtva az előkelő kilencedik helyen zárta a Giro d’Italia huszadik szakaszát. Összetettben a huszonhetedik pozícióból várja a záró, milánói egyéni időfutamot.

Valter Attila elégedett a Giro-szerepléssel

-
 20.10.25 10:11Sport

„Akárhogy is fejezem be a versenyt, életem legnagyobb élményével gazdagodtam” – fogalmazott a magyar bringás az utolsó szakasz előtt.

Következik a mindent eldöntő szakasz! – Hindley vagy Geoghegan Hart?

Bikemag
-
 20.10.25 13:37Sport

Az összetett szempontjából az utóbbi évek legkiélezettebb versenyét láthatjuk a Giro d’Italián, az utolsó szakasz előtt két versenyző is azonos idővel áll az élen és csak a záró időfutamon fog eldőlni, hogy végül Jai Hindley vagy Tao Geoghegan Hart nyeri az Olasz Körversenyt. Nem mindennapi helyzet állt elő a 2020-as Giro d’Italián, Jai Hindley és

Giro d’Italia 20. szakasz: Tao Geoghegan Hart nyert Sestriere-ben, Valter Attila 9.!!!

Velo
-
 20.10.24 16:17Sport

A brit Tao Geoghegan Hart (INEOS-Grenadiers) nyerte az Olasz Körverseny huszadik etapját, összetettben Jai Hindley (Team Sunweb) vette át a rózsaszín trikót, ám az utolsó egyéni időfutam előtt Geoghegan Harttal azonos idővel állnak. Valter Attila (CCC Team) szenzációs teljesítményt nyújtva a kilencedik helyen zárta a szakaszt.

Valter Attila kilencedik lett a Giro d’Italia 20. szakaszán

Bringázás
-
 20.10.24 17:51Sport

Összetettben a Ccc 22 éves magyar bringása két helyet előrelépve a 27.

Giro dItalia: Valter a kilencedik, holtverseny az összetett élén

-
 20.10.24 17:29Sport

Valter Attila kilencedik lett a Giro dItalia országúti kerékpáros-körverseny 20. szakaszán, amelyet Tao Geoghegan Hart nyert meg nagy csatában, összetettben pedig Jai Hindley állt az élre a britével azonos idővel.

Ennél szorosabb összetett nem is lehetne a Giro d’Italián! – Hindley, Geoghegan Hart azonos idővel az utolsó szakas…

Bikemag
-
 20.10.24 17:24Sport

Hihetetlenül izgalmasan alakult a Giro d’Italia 20. szakasza, az utolsó mindent eldöntő szakasz előtt azonos idővel áll Hindley és Geoghegan Hart az élen, míg magyar részről is óriási eredményről számolhatunk be, Valter Attila kiválóan versenyezve 9. lett a szakaszon. A 2020-as Giro d’Italia 20. szakasza rendkívül izgalmasnak ígérkezett, egyrészt…

Valter Attila: Végre úgy versenyeztem, ahogy szerettem volna

-
 20.10.25 10:39Sport

A magyar kerékpáros a 27. helyről várja a 103. Giro d'Italia vasárnapi zárószakaszát.

Valter Attila kilencedik lett a Giro utolsó hegyi szakaszán

Telex
-
 20.10.24 17:00Sport

A magyar bringás a legjobbak között volt a sestriere-i emelkedőn. Az összetett verseny első két helyezettje között nincs időkülönbség az utolsó szakasz előtt.