Hindley nyerte a királyszakaszt, Kelderman az új rózsaszín trikós!

Eurosport
-
 20.10.22 16:45Sport

Wilco Kelderman 12 másodperccel vezet összetettben a csapattársa, Jai Hindley előtt.

9 kapcsolódó hír

Jai Hindley nyerte a Giro d’Italia királyszakaszát

Promotions
-
 20.10.23 11:11Foci

Az olaszok háromhetes körversenyén megkavarodott az összetett, a Vueltán viszont változatlan az élmezőny.

Óriási csata a Giro d’Italia királyszakaszán: Keldermann rózsaszínben, de még semmi nem dőlt el

Bikemag
-
 20.10.22 21:23Sport

A Giro d’Italia királyszakasza méltó volt a nevéhez, már az utolsó előtti hegyen darabjaira hullott az esélyesek csoportja és végül teljesen átrendeződött az összetett. Almeida elvesztette a rózsaszín trikót, Keldermann pedig megszerezte, viszont az előnye csak minimális Hindley-vel és Geoghegan Harttal szemben, így biztosan izgalmas hétvégének…

Almeida elbukta a rózsaszín trikót

Esti újság
-
 20.10.22 23:13Sport

A holland Wilco Kelderman átvette a vezetést összetettben a Giro d’Italia országúti kerékpáros körverseny csütörtöki, 18. szakaszán, amelyet csapattársa, az ausztrál Jai Hindley nyert meg. A rózsaszín trikó így gazdát cserélt a verseny vége előtt pár nappal, hiába igyekezett Almeida és a Quick Step.   A Pinzolo és Laghi di Cancano közötti 207…

Keldermané a rózsaszín trikó a Giro d'Italia versenyen

-
 20.10.22 19:14Sport

A kerékpáros körverseny legmagasabb etapja alaposan átrendezte a sorrendet.

Giro: a Stelvio átrendezte az erőviszonyokat, Kelderman élre állt

-
 20.10.22 17:43Sport

A holland Wilco Kelderman átvette a vezetést összetettben a Giro dItalia országúti kerékpáros-körverseny csütörtöki, 18. szakaszán, amelyet csapattársa, az ausztrál Jai Hindley nyert meg – írja az MTI.

Giro d’Italia 18. szakasz: Jai Hindley nyerte a királyetapot, Wilco Kelderman az új rózsaszín trikós

Velo
-
 20.10.22 17:00Sport

Az ausztrál Jai Hindley (Team Sunweb) nyerte az Olasz Körverseny tizennyolcadik etapját, összetettben csapattársa Wilco Kelderman (Team Sunweb) vette át a Maglia Rosa-t.

Giro: tizenöt nap és egy borzasztó nehéz hegyi szakasz után van új rózsaszín trikós

Telex
-
 20.10.22 20:15Sport

Már Kelderman vezet az olasz körön, de ő is elég sokat kapott néhány riválisától. Valter a 79. helyen fejezte a havas hegyek között vezetett etapot.

Kelderman vette át a rózsaszín trikót a Giro d'Italián

-

A Stelvio átrendezte az erőviszonyokat.

A Stelvio után új rózsaszín trikós van a Giro d'Italián

-
 20.10.22 17:19Sport

A legendás hágót Jai Hindley bírta a legjobban, míg az összetettben csapattársa, Wilco Kelderman vette át a vezetést.