Nógrádi arany is született a fővárosi futófesztiválon

Nool
-
 20.10.13 10:43Sport

A 35. SPAR Budapest Maraton Fesztivál klasszikus maratoni távján összesen 1930-an álltak rajthoz, köztük számos Nógrád megyeivel.

5 kapcsolódó hír

Csere Gáspár és Szabó Tünde nyerte a Budapest Maratont

Városi Kurír
-
 20.10.12 18:22Vélemény

A férfiaknál Csere Gáspár, a nők mezőnyében pedig Szabó Tünde nyerte a vasárnap rendezett 35. Spar Budapest Maratont, amely egyben a klasszikus táv országos bajnoksága is volt. A férfiaknál és a nőknél sem jött össze a címvédés: a tavalyi bajnok Jenkei Péter ezúttal második lett a 2018-as győztes Csere Gáspár mögött, Gyurkó Fanni pedig idén

Csupasport: élete első maratoniját futotta Nagy László

-
 20.10.11 20:21Sport

Sikeresen teljesítette a SPAR Budapest Maraton negyvenkét kilométeres távját a korábbi válogatott kézilabdázó Nagy László, a Telekom Veszprém kézilabdacsapatának sportigazgatója.

Krausz István maratoni diadala

Duol
-
 20.10.12 19:52Sport

Krausz István újvárosi futólegenda, 68 évesen, remek versenyzéssel győzött a 35. alkalommal megrendezett Spar Budapest Maraton férfi „65 plusz” kategóriában. „Mosolyogva értem célba. ”

Az elmúlt 22 év legjobb idejével lett maratoni magyar bajnok Csere Gáspár, az ELTE futónagykövete

ELTE Online
-
 20.10.13 14:54Sport

Az elmúlt 22 év legjobb idejével lett a maratoni Magyar Bajnokság győztese Csere Gáspár. A 42,195 kilométeres távon ideje 02:17:43 volt, mely kiemelkedőnek számít, ugyanis több mint három perccel utasította maga mögé az egész mezőnyt. "Újra Magyar Bajnok lettem maratoni távon! SPAR MARATON OB - 1. hely egyéni+csapat (02:17:43).…

Intézményünk is képviseltette magát a 35. Spar Budapest Maratonon

MNL
-
 20.10.12 13:37Kultúra

Az október 11-én, vasárnap rendezett Tolle UHT Maratonstafétán részt vett a Magyar Nemzeti Levéltár csapata is: az MNL nevű váltó három óra ötven perc alatt teljesítette a 42 kilométeres távot, és kategóriájában az 57. helyet szerezte meg a 192 induló közül.