Sporttörténeti pillanat: szájmaszkban játszottak egy kézilabda bajnokit

Liner
-
 20.10.11 19:35Sport

Akik a szombati Ademar León – Sinfín spanyol első osztályú kézilabda mérkőzést nézték, bizonyára sporttörténeti pillanatnak lehettek szemtanúi: a végül 31-23-as Ademar León győzelemmel záruló mérkőzésen szájmaszkban kellett játszaniuk a csapatoknak.

2 kapcsolódó hír

Ez a pillanat is eljött: szájmaszkban játszottak spanyol bajnokit

24.hu
-
 20.10.11 10:58Sport

A történelem során először a szombati Ademar León–Sinfín első osztályú kézilabda mérkőzésen kényszerítették a játékosokat arra, hogy 60 percen keresztül orrukat és szájukat eltakarva meccseljenek egymással.

Ezt is megéltük: szájmaszkban játszottak spanyol bajnokit

-
 20.10.11 11:56Sport

Történelmi pillanat volt a szombati Ademar León–Sinfín (31-23) első spanyol osztályú kézilabda mérkőzése, ugyanis a játékosokat arra kötelezték, hogy, hogy 60 percen keresztül orrukat és szájukat eltakarva játsszák le a mérkőzést. Ebből kifolyólag természetesen játékvezetők is a szájmaszk alól fújták a maszkot.