Fucsovics Márton búcsúzott a nyolcaddöntőben

168 Óra Online
-
 20.10.05 16:10Sport

Fucsovics Márton négy szettben kikapott hétfőn a 13. helyen kiemelt orosz Andrej Rubljovtól a francia nyílt teniszbajnokság nyolcaddöntőjében.

18 kapcsolódó hír

Az újabb bravúr már nem jött össze Fucsovicsnak

Promotions
-
 20.10.05 15:20Foci

Fucsovics Márton egy 3 óra 57 perces mérkőzésen kapott ki 6:7, 7:5, 6:4, 7:6-ra Andrej Rubljovról a Roland Garros 4. fordulójában.

Siegemund megebédelt, míg Badosát ápolták

Eurosport
-
 20.10.05 18:13Sport

Paula Badosa ápolási szünetet kért a Roland Garros nyolcaddöntőjében. Laura Siegemund kihasználta a helyzetet, és berendelte a pályára ebédjét. Végül a német nyert 7:5, 6:2-re.

Fucsovics Márton kiesett a Roland Garros nyolcaddöntőjében

444.hu
-
 20.10.05 15:28Sport

Andrej Rubljov négy szett után jutott tovább.

Véget ért Fucsovics Márton párizsi menetelése

-
 20.10.05 15:30Sport

Fucsovics Márton négy szettben kikapott a 13. helyen kiemelt orosz Andrej Rubljovtól a francia nyílt teniszbajnokság nyolcaddöntőjében.

Nagy menetelése után kiesett a Roland Garrason, de így is brutális pénzeket teniszezett össze idén Fucsovics

-
 20.10.05 21:03Sport

Az ötvenben lesz a világranglistán, míg a huszonötben van a férfi teniszezők 2020-as keresetét tekintve Fucsovics Márton.

20.10.05 15:08Sport

Fucsovics Márton a Roland Garros nyolcaddöntőjében 3-1-re kikapott az orosz Andrej Rubljovtól.

20.10.05 23:17Sport

Fucsovics Márton, a tenisz Ironmanje címmel közölt interjút a magyar teniszezővel a férfiversenyeket szervező ATP honlapja.     A beszélgetésben – amely még Fucsovics hétfői Roland Garros-nyolcaddöntős veresége előtt született – a világranglistán 63. játékos a céljai mellett arról is beszélt, hogyan ismerkedett meg a tenisszel: öt éves volt,…

Fucsovics búcsúzott a Garrostól

VG
-
 20.10.05 15:32Sport

A magyar játékos négy szettben kikapott a 13. helyen kiemelt orosz Andrej Rubljovtól a francia nyílt teniszbajnokság nyolcaddöntőjében.

Gondola
-

Két szettben is rövidítés döntött, Fucsovics Márton a Roland Garros nyolcaddöntőjében a világranglista 12

20.10.05 15:31Sport

Négy szettben kapott ki a 13. helyen kiemelt orosz Andrej Rubljovtól.

Fucsovics Márton búcsúzott a Roland Garros nyolcaddöntőjében

Ugytudjuk
-
 20.10.05 15:23Megyei

A magyar teniszező így is nagyot ment a párizsi tornán.

Fucsovics remekül kezdett a Roland Garros nyolcaddöntőjében, de végül kiesett

Ripost
-
 20.10.05 15:14Sport

Véget ért a francia nemzetközi teniszbajnokság a magyar klasszis számára.

Hatalmas küzdelemben kapott ki Fucsovics Márton a Roland Garros nyolcaddöntőjében

-
 20.10.05 15:11Sport

A magyar teniszező az összes szettben vezetett, de orosz ellenfele jobban koncentrált a négyórás meccsen.

Hétfői sportműsor: Fucsovics a Garros nyolcaddöntőjében

-
 20.10.04 23:50Sport

Hétfőn 11 órakor Fucsovics Márton a 13. helyen kiemelt Andrej Rubljovval találkozik a Roland Garros nyolcaddöntőjében, természetesen élő szöveges közvetítést olvashatnak az NSO-n. Kora délután jön a Giro dItalia 3. szakasza, amelyet a televízió képernyőin követhetnek. Este férfi futsal NB I-es mérkőzéseket rendeznek, és lesz német Bundesliga…

Hétfői sportműsor: Fucsovics Márton a nyolc közé jutásért játszik