Újabb magabiztos győzelmével Fucsovics már a Roland Garros nyolcaddöntőjében

Igényes férfi
-
 20.10.04 09:03Sport

A világranglistán jelenleg 63. helyezett Fucsovics újabb sikerével beállította eddig legjobb Grand Slam-szereplését, hiszen a 2018-as és az idei ausztrál nyílt bajnokságon is a negyedik körig jutott.

8 kapcsolódó hír

Zverev három szettben verte Cecchinatót

Eurosport
-
 20.10.02 22:28Sport

Alexander Zverev három szettben legyőzte Marco Cecchinatót a Roland Garros harmadik fordulójában.

Fucsovics Márton a nyolcaddöntőbe jutott a Roland Garroson

Propeller
-
 20.10.03 17:03Sport

Fucsovics Márton nyolcaddöntőbe jutott egyesben a francia nyílt teniszbajnokságon, miután a harmadik forduló szombati játéknapján három szettben legyőzte a brazil Thiago Monteirót. /Czeglédi Zsolt Az első szett elején mindkét teniszező két-két alkalommal elvette ellenfele adogatójátékát, majd ez a magyarnak 6:5-nél is sikerült, így 59 perc után…

Startlap
-

ma7.sk
-
 20.10.03 18:35Sport

Fucsovics Márton nyolcaddöntőbe jutott egyesben a francia nyílt teniszbajnokságon, miután a harmadik forduló szombati játéknapján három szettben legyőzte a brazil Thiago Monteirót.

"Tudtam, hogy Marcinak nagyon jó esélye van megnyerni a meccset"

-
 20.10.04 12:14Sport

Köves Gábor szerint Fucsovics nagyon jó játékkal jutott be a legjobb 16 közé.

Roland Garros: Fucsovics tovább menetel, már nyolcaddöntős

-
 20.10.03 15:32Sport

A francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) 3.  fordulójában a világranglistán a 63. helyet elfoglaló Fucsovics Márton három szettben (7:5, 6:1, 6:3) legyőzte a 84. helyen rangsorolt brazil Thiago Monteirót, ezzel bejutott a legjobb 16 közé.

Fucsovics Márton a nyolcaddöntőben sem lesz esélytelen a Roland Garroson

-
 20.10.04 08:39Sport

A Davis Kupa-válogatott szövetségi kapitánya szerint a klasszis teniszező hamarosan visszatérhet a legjobb 35 közé.

Roland Garros: Fucsovics Márton a nyolcaddöntőbe jutott

Dehir
-
 20.10.03 19:19Megyei

Budapest - A harmadik forduló szombati játéknapján három szettben legyőzte a brazil Thiago Monteirót.