Leclerc-t nem büntették, amiért Hamiltont igen

Formula
-
 20.10.01 21:04Forma1

Lewis Hamilton Orosz Nagydíjon kapott büntetései komoly vitát indítottak be a Formula-1 berkeiben, és akkor ehhez vegyük még hozzá, hogy Charles Leclerc három futammal korábban megúszott egy hasonló incidenst.

3 kapcsolódó hír

Alonso beszólt Hamiltonnak: soha nem ér fel Schumacherhez

ATV
-
 20.10.02 07:04Sport

Hamilton a futamgyőzelmek számában egy győzelemre van Michael Schumacher rekordjától (91), és akár beérheti a Schumachert a világbajnoki címek (7) tekintetében is.

Alonso: Ki tudja, mi lett volna, ha Hamilton mellett Verstappen vagy Leclerc versenyzett volna…

Motorsport
-
 20.10.01 09:25Forma1

Az Orosz Nagydíj hétvégéjén Lewis Hamilton egy esetleges győzelemmel beérhette volna Michael Schumacher 91 futamgyőzelmes rekordját, azonban hiába rajtolt az első helyről, a büntetése miatt végül „csak” a harmadik helyen ért célba a brit.Lewis Hamilton a 2007-ben indult F1-es pályafutása alatt eddig 6 világbajnoki címet és 90…

F1: Megdöntötte a Ferrari rekordját a Mercedes