A Tottenham egyik támadója négy gólt rúgott, a másik egyet és adott négy gólpasszt

Player
-
  20.09.20 15:15 Sport

Szon Hungmin négy gólt szerzett a Premier League második fordulójában a Southampton ellen, Harry Kane adta mind a négy alkalommal a gólpasszt, majd a végén az angol is betalált.

2 kapcsolódó hír

PL: az Everton öt gólt vágott a West Bromwichnak

-
  20.09.19 15:25 Foci

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 2. fordulójában az Everton a triplázó Dominic Calvert-Lewin vezérletével 5–2-re kiütötte az egy félidőn át emberhátrányban játszó West Bromwich Albiont.

Premier League: Második meccsét is megnyerte az Arsenal

-
  20.09.20 07:42 Határtalan

A győztes gólt a Edward Nketiah révén a 86. percben szerezték az Ágyúsok. Premier League, 2. forduló: Arsenal-West Ham United 2-1 (1-1) Manchester United-Crystal Palace 1-3 (0-1) Leeds United-Fulham 4-3 (2-1) Everton-West Bromwich Albion 5-2 (2-1) vasárnap játsszák: Southampton-Tottenham Hotspur…