Drámai végjáték Le Mans-ban, zsinórban harmadik győzelmét aratta a Toyota

Eurosport
-
  20.09.20 15:00 Sport

A Buemi-Hartley-Nakajima hármas által vezetett 8-as Toyota nyerte a királykategóriát, lezárult egy korszak Le Mans-ban.

10 kapcsolódó hír

Gázolt a Kecskeméti LC

Baon
-
  20.09.19 20:06 Sport

A Kecskeméti LC a még pont nélküli Kiskunhalast fogadta a megyei első osztályú bajnokság 4. fordulójában. A találkozón a kecskemétiek fölényes győzelmet arattak.

Foghíjas forduló vár a mezőnyre

Feol
-
  20.09.19 07:52 Sport

A 6. fordulóra készülődnek a csapatok a Fejér megye I. osztályú labdarúgó-bajnokságában. A hétvégi párosításoknál a vendéglátó csapatok vezetőit, trénereit kértük egy kis esélylatolgatásra.

Negyedik meccsén harmadik győzelmét aratta a Gyöngyös

Heol
-
  20.09.18 21:28 Sport

A férfi NB I. 4. fordulójában háromgólos különbséggel nyertek a mátraaljaiak.

Ligue 1: ismét nyert az újonc, már második helyen a Lens

-
  20.09.19 19:48 Foci

A francia első osztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) negyedik fordulójában hazai pályán aratott 2–1-es győzelmet a Lens a Bordeaux felett. A feljutó csapat ezzel már zsinórban harmadszor nyert, korábban ugyanis a PSG és a Lorient legyőzése sem jelentett számára akadályt.

Hengereltek a fiatal focisták

Győr Plusz
-
  20.09.20 16:48 Megyei

A megyei első osztályú mérkőzésen a győri csapat végig nagy kedvvel játszva, szép gólokat szerezve fölényes győzelmet aratott a lelkes hazai gárda ellen, beállítva a 11-0-as végeredményt. Eto Akadémia – Lébény 11-0 (7-0) Lébény, 250 néző. Vezette: Czinder I. Eto Akadémia: Gyurákovics E. (Ruisz B.) – Sipőcz B. (Simon A.), Dvorschák G.,…

Sorozatban harmadszor nyert a Toyota a Le Mans-i 24 órás autóversenyen

-
  20.09.20 16:12 Sport

A győztes autót három korábbi Forma-1-es pilóta vezette.

Sorozatban harmadszor a Toyota nyerte a Le Mans-i 24 órás autóversenyt

-
  20.09.20 16:06 Sport

A sikert Sébastien Buemi, Nakadzsima Kazuki és Brendon Hartley hozta össze a japán konstruktőrnek.

Harmadik győzelmét aratta a Zf-Eger az országos bajnokságban

Egri Ügyek
-
  20.09.20 10:34 Megyei

A Debrecen ellen is diadalmaskodott az egri vízilabdacsapat.

„Ez volt az egymást követő második meccsünk, amit emberhátrányban szerzett góllal nyertünk meg”

Szon
-
  20.09.19 19:30 Sport

A megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában három találkozót rendeztek szombaton, mutatjuk az eredményeket.

Női kézilabda NB I: előbb riogatta szurkolóit, a hajrára azonban megrázta magát a DVSC – fotókkal

Dehir
-
  20.09.19 19:07 Megyei

Debrecen - A két vesztes mérkőzés után immár zsinórban harmadik győzelmét aratta Köstner Vilmos negyven perc után magára találó együttese.