Fucsovics végre meccset nyert a US Openen

24.hu
-
 20.09.02 07:22Sport

A 28 éves Fucsovics következő ellenfele a 14. helyen kiemelt bolgár Grigor Dimitrov lesz.

14 kapcsolódó hír

Szintet lépett Fucsovics Márton a US Openen

-
 20.09.02 06:22Sport

Babos Tímea viszont 6:1, 6:1-re kikapott a járványszünet utáni első Grand Slam első fordulójában.

Fucsovics Marci végre megtörte a jeget a US Openen is

MOLcsapat
-
 20.09.02 09:30Sport

A MOL Csapat klasszisa győzelemmel mutatkozott be a US Openen, ezzel nem maradt olyan Grand Slam-torna, amelynek a főtábláján nem nyert meccset Fucsovics Marci.

Fucsovics első főtáblás sikere a US Openen

Startlap
-
 20.09.02 07:03Sport

Fucsovics Márton pályafutása első győzelmét aratta az amerikai nyílt teniszbajnokság főtábláján: a magyar játékos kedden Hugo Dellient múlta felül három játszmában a nyitófordulóban.

Fucsovics ötödik nekifutásra megszakította rossz sorozatát a US Openen

Gondola
-
 20.09.02 11:25Sport

Fucsovics Márton pályafutása első győzelmét aratta az amerikai nyílt teniszbajnokság, a US Open főtábláján: a nyíregyházi játékos a bolíviai Hugo Dellient múlta felül három játszmában a nyitófordulóban

Fucsovics továbbjutott, Babos kiesett a US Openen

Városi Kurír
-
 20.09.02 09:25Sport

Az Amerikai Nyílt Teniszbajnokság első fordulójában Fucsovics Márton könnyed győzelmet aratott a bolíviai Hugo Delien ellen, míg Babos Tímea egy órán belül kikapott az amerikai Madison Keystől. Fucsovics Márton pályafutása első győzelmét aratta az amerikai nyílt teniszbajnokság főtábláján: a magyar játékos kedden Hugo Dellient múlta…

Fucsovics először nyert a US Open főtábláján, Babos kikapott

Népszava
-
 20.09.02 08:59Sport

A férfi ranglista 66. helyén álló magyar teniszező a bolíviai Hugo Dellient múlta felül, a női rangsor 101. helyezettjét az amerikai Madison Keys búcsúztatta.

20.09.02 07:46Sport

A magyar játékos kedden Hugo Dellient múlta felül három játszmában a nyitófordulóban.

Megvan Fucsovics első sikere a US Openen

Cívishír
-
 20.09.02 09:03Megyei

Már mind a négy Grand Slam-tornán van győztes meccse a nyíregyházi ásznak.

US Open: első győzelmét aratta a főtáblán Fucsovics Márton

Dehir
-
 20.09.02 08:23Megyei

New York - A magyar játékos kedden Hugo Dellient múlta felül három játszmában a nyitófordulóban. Babos Tímea viszont két szettben kapott ki a hetedik helyen kiemelt Madison Keystől.

20.09.02 07:43Határtalan

A találkozót ugyan nem kezdte jól Fucsovics, ugyanis 1:1-nél elvesztette adogató játékát, de aztán 3:3-nál utolérte bolíviai ellenfelét. Az egyenlítéstől lendületbe jött a magyar játékos, aki ezt követően nemcsak semmire nyert adogatóként, hanem brékelt is, majd könnyedén "kiszerválta" az első szettet (6:3). A második felvonásban 3:3-ig fej-fej mel