Soroksári győzelmével a Nyíregyháza őrzi százszázalékos mérlegét.

A bajnokesélyes vitte el a pontokat Pápáról

Veol
-
 20.08.10 10:26Sport

Az NB III-as labdarúgó-bajnokság egyik fő esélyese, a III. Kerületi TVE magabiztos győzelmet aratott a Perutz FC felett, mely az első félidőben több helyzetet is elpuskázott.

Labdarúgó NB II – A Dvsc már nem százszázalékos

Sportkatlan
-

A Debreceni VSC 1-1-es döntetlent játszott a BFC Siófok otthonában a labdarúgó NB II harmadik fordulójának vasárnapi játéknapján.     A DVSC először veszített, a Siófok pedig először szerzett pontot a mostani idényben, így már csak az újonc DEAC áll pont nélkül a tabellán, mivel házigazdaként 2-1-re kikapott a Dorogtól.  Soroksári…

Kiütéssel nyert a Berény, a Füred pont nélkül maradt

Szoljon
-
 20.08.10 16:40Sport

Az NB III. Keleti csoportjában a Jászberény kiütötte a Sajóbábonyt, míg a Tiszafüred egy hajrában kapott góllal kikapott Putnokon.

Győzött és száz százalékos a Tiszakécskei LC

Baon
-
 20.08.10 09:54Sport

A második fordulóban, idegenben is megszerezte a három pontot a feljutásért harcoló Tiszakécskei az NB III Keleti csoportjában.

DEAC: fájó vereség a Nagyerdei Stadionban

Haon
-
 20.08.09 19:38Sport

A DEAC ugyan megszerezte a vezetést, ám a dorogiak fordítani tudtak és megnyerték a találkozót.

Debrecenben tudott nyerni a Dorog

-
 20.08.09 17:20Foci

A labdarúgó NB II 3. fordulójában az NB III-ból feljutott Debreceni EAC a Dorogot fogadta. Hiába szerezte meg a vezetést és első NB II-es gólját a DEAC, a dorogiak fordítani tudtak és elvitték a 3 pontot a cívisvárosból.

Ismét fájó vereséget szenvedett a DEAC, és továbbra is nullpontos

Cívishír
-
 20.08.09 19:37Megyei

A debreceniek szereztek vezetést, de fordított a Dorog.

DEAC-Dorog: nem sikerült a pontszerzés a Nagyerdei Stadionban

Dehir
-
 20.08.09 10:24Megyei

Debrecen - A Debreceni Egyetem labdarúgócsapata az NB II harmadik fordulójában a Dorogot látta vendégül a Nagyerdei Stadionban. DEAC-Dorog 1-2

Fontos győzelmet aratott a Dorog Debrecenben

Kemma
-
 20.08.09 18:03Sport

A DEAC otthonában megszerezte szezonbeli első idegenbeli győzelmét a Dorogi FC, a labdarúgó NB II. 3. fordulójában. Németh Szabolcs együttese így hat pontot gyűjtött három forduló alatt.