Fucsovics nyerte a szülővárosában rendezett versenyt

Eurosport
-
  20.08.03 21:02 Sport

Fucsovics Márton nyerte a szülővárosában, Nyíregyházán rendezett Marso-Bige Kupa elnevezésű teniszversenyt.

12 kapcsolódó hír

Nem született meglepetés: Fucsovics nyerte a Marso-Bige Kupát

Nyíregyháza
-
  20.08.04 14:30 Belföld

Fucsovics Márton nyerte meg a Marso-Bige Kupát. A világklasszis teniszező három szettben győzte le Marozsán Fábiánt a döntőben, aki harmadik szettben történő sérülése ellenére derekasan helytállt. Fucsovics a nyíregyházi mérkőzésekkel is az egy hónap múlva esedékes US Openre készült fel.

Fucsovics Márton tornagyőzelemmel tért vissza szülővárosába

Magyar Nemzet
-
  20.08.03 20:18 Sport

A fináléban a világranglista 84. helyén álló Fucsovics 6:4, 5:7, 6:2-re nyert Marozsán Fábián ellen.

Fucsovics-siker Nyíregyházán

Szon
-
  20.08.04 07:11 Sport

Színvonalas döntővel és egy sajnálatos sérüléssel ért véget a Marso-Bige Kupa.

Fucsovics Márton nyerte szülővárosában a Marso-Bige Kupát

Debreceni Nap
-
  20.08.03 23:27 Sport

Fucsovics Márton nyerte a szülővárosában, Nyíregyházán rendezett Marso-Bige Kupa elnevezésű teniszversenyt. A magyar tenisz Davis Kupa-válogatott vezére a háromnapos viadal hétfői elődöntőjében – miután előző három meccsén összesen nyolc gémet vesztett – 6:2, 6:2-re legyőzte az idei fedettpályás országos bajnok Fajta Pétert, akit…

Rafát is legyűrve elődöntős Marci

Szon
-
  20.08.03 07:15 Sport

A nyíregyházi teniszező magabiztosan menetel a Marso-Bige Kupán.

20.08.03 19:13 Sport

Fucsovics Márton nyerte szülővárosában a Marso-Bige Kupát.

Fucsovics Márton otthon tartotta Szabolcsban a győzelmi trófeát

Dehir
-
  20.08.03 22:17 Megyei

Nyíregyháza - Fucsovics Márton nyerte a szülővárosában rendezett Marso-Bige Kupa elnevezésű teniszversenyt.

Sportkatlan
-
  20.08.03 20:32 Sport

Fucsovics Márton nyerte a szülővárosában, Nyíregyházán rendezett Marso-Bige Kupa elnevezésű teniszversenyt.     A magyar tenisz Davis Kupa-válogatott vezére a háromnapos viadal hétfői elődöntőjében – miután előző három meccsén összesen nyolc gémet vesztett – 6:2, 6:2-re legyőzte az idei fedettpályás országos bajnok Fajta…

Teol
-
  20.08.03 20:13 Sport

A 28 éves játékos legutóbb 2012-ben versenyzett szülővárosában, Nyíregyházán.

Tenisz: Fucsovics Márton hazai pályán aratott tornagyőzelmet

-
  20.08.03 19:35 Sport

Fucsovics Márton nyerte meg a szülővárosában, Nyíregyházán rendezett Marso-Bige-kupa elnevezésű teniszversenyt.