Bajnok lehet a Real Madrid - sport a tévében

-
 20.07.16 10:14Sport

Foci, foci, foci: ha a Real Madrid legyőzi a Villarrealt, megnyerheti a bajnokságot. Pályára lép a Manchester United, a Leicester City és az Internazionale is.

14 kapcsolódó hír

Csütörtökön bajnok lehet a Real Madrid

HVG
-
 20.07.15 16:43Sport

Már most bebiztosíthatja 34. bajnoki serlegét a Real Madrid a spanyol élvonalban.

Csütörtöki foci: bajnok lehet a Real Madrid

NB1
-
 20.07.16 06:32Foci

Angol és olasz meccsek is szerepelnek a programban.

Légiósok: megszerezte első gólját Tamás Márk a Slaskban

-
 20.07.15 22:40Foci

A lengyel labdarúgó-élvonal 36. fordulójában Tamás Márk szerezte csapata, a Slask Wroclaw egyetlen gólját a Jagiellonia otthonában. Svájcban a 31. fordulóban a Kecskés Ákossal felálló Lugano hazai pályán remizett az FC Thunnal.

Eurofutball: az Ararat-Armenia lett az örmény bajnok

-
 20.07.14 18:29Foci

Az Ararat-Armenia nyerte meg az örmény élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot, miután hazai pályán 2–0-ra legyőzte az FK Noah csapatát a rájátszás utolsó fordulójában.

Csütörtök éjjel a 34. bajnoki címét nyerheti a Real Madrid

Magyar Nemzet
-
 20.07.15 11:50Sport

Ha a királyi gárda hazai pályán legyűri a tabellán ötödik Villarrealt, akkor önerőből révbe ér.

Sportrajongó
-
 20.07.15 10:24Sport

A Real Madrid csütörtökön, a spanyol labdarúgó La Liga 37. fordulójában megszerezheti története 34. bajnoki címét, amennyiben hazai pályán legyőzi a Villarrealt.

Az FC Porto visszaszerezte a bajnoki címet Portugáliában

Debreceni Nap
-
 20.07.15 22:53Sport

Az FC Porto visszaszerezte az elsőséget a portugál labdarúgó-bajnokságban. Sergio Conceicao vezetőedző csapata a 32. forduló szerdai játéknapján házigazdaként 2-0-ra legyőzte a Sporting CP együttesét, így két körrel a Primeira Liga vége előtt megtartotta nyolcpontos, immár behozhatatlan előnyét a tabellán a tavalyi bajnok Benficával…

Zidane: “A Villarreal kemény ellenfél lesz”

Madridom
-
 20.07.15 16:14Foci

A spanyol bajnoki pontvadászat utolsó előtti fordulójában a Real Madrid az ötödik helyezett Villarreal csapatát fogadja holnap este (21:00, Spíler...

Szezonvégi edzőváltás az FCSB-nél

Székelyhon
-
 20.07.15 12:18Sport

Már nem Bogdan Vintilă az élvonalbeli labdarúgó-bajnokság felsőházi rájátszásában ötödik helyen álló FCSB csapatának vezetőedzője.

Újra a Porto lett a bajnok Portugáliában

-
 20.07.16 08:29Foci

29. bajnoki címét szerezte Sergio Conceicao csapata.

Ezt már fújhatják Messiék? Minden a Real Madrid mellett szól

Ripost
-
 20.07.16 06:30Sport

Könnyen lehet, hogy csütörtök este bajnokot hirdetnek a spanyol labdarúgó-bajnokságban.

Csütörtöki sport: A Real Madrid ma bajnok lehet

-
 20.07.16 05:27Sport

Többek között angol, spanyol, és olasz labdarúgó mérkőzések a kínálatban.

Real Madrid: Zidane nyerni akar holnap is

FociClub
-
 20.07.15 12:32Foci

Behúzza a Real a bajnoki címet, vagy elszúrja a végét?

Légiósok: Első gólját szerezte a magyar védő, de mégsem örülhetett

-
 20.07.15 08:49Foci

A Slask Wroclaw magyar hátvédje, Tamás Márk egy lefejelt labda után közelről volt eredményes a Jagiellonia elleni lengyel élvonalbeli bajnokság felsőházi rájátszásának szerda esti mérkőzésén, ám csapata így is 2-1-es vereséget szenvedett.