Ezért nem fér bele a Chelsea ellen két perc bambulás

A 60. percben még vezetett az Aston Villa, majd jöttek a Kékek pillanatai.

4 kapcsolódó hír

PL: a Wolves utolérte az ötödik helyen a Manchester Unitedet

-
 20.06.20 20:28Foci

Raúl Jiménez fejes és Pedro Neto bombagóljával a Wolverhampton 2–0-ra győzött a West Ham United vendégeként a héten újraindult angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 30. fordulójának szombati játéknapján, ezzel pontszámban utolérte a tabellán ötödik Manchester Unitedet.

PL: botlott a Liverpool, 0–0 az Everton elleni derbin

-
 20.06.21 21:59Foci

Az angol labdarúgó Premier League 30. fordulójának legnagyobb presztízsmérkőzésén az Everton gól nélküli döntetlent játszott a Liverpoollal a Goodison Parkban. Egymás után ez a harmadik, a Goodisonban lejátszott liverpooli derbi, amely 0–0-val ért véget.

Két perc alatt fordított és nyert a Chelsea

-
 20.06.21 19:43Határtalan

A londoni együttes a 60. percben még 1-0-s hátrányban volt, a 62. perc végére azonban már 2-1-re vezetett. Premier League, 30. forduló: Aston Villa-Chelsea 1-2 (1-0) Newcastle United-Sheffield United 3-0 (0-0) később: Everton-FC Liverpool 20.00 szombaton játszották:     Bournemouth-Crystal Palace 0-2…

Premier League: A Chelsea két perc alatt fordított a kiesőjelölt ellen

-
 20.06.21 06:08Foci

A Chelsea fordított és nyert az Aston Villa vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság 30. fordulójának vasárnapi játéknapján.