Június vége az utolsó határidő

Magyar Nemzet
-
  20.03.30 07:06 Sport

Az Uefa elnöke, Aleksander Čeferin közölte: ahol június végéig nem tudják folytatni a bajnokságot, ott törölni kell a szezon hátralévő részét, és befejezettnek kell nyilvánítani az évadot.

Zárt kapuk mögött, a „világ végén” fejeződhet be az NBA-idény

-
  20.03.28 21:22 Kosárlabda

Kínából vett példával oldanák meg a 2019/20-as szezon befejezését.

A Bayern München edzője nem foglalkozik a hosszabbítással

Sportrajongó
-
  20.03.30 10:23 Sport

Egyelőre nem foglalkozik a szerződéshosszabbítással Hansi Flick, a Bayern München labdarúgócsapatának vezetőedzője.

Ahol nem tudják folytatni a bajnokságot, ott törölni kell a szezon hátralévő részét

-
  20.03.29 19:10 Foci

Az Uefa elnöke szerint a kupasorozatok döntőit nem szabad zárt kapuk mögött megrendezni.

A Bayern München edzője nem foglalkozik a szerződésével

-
  20.03.29 22:09 Foci

Már annak is örülne, ha együtt dolgozhatna a szabadban a csapatával.

Bundesliga: nem foglalkozik a hosszabbítással a Bayern-edző

-
  20.03.29 19:37 Foci

-
  20.03.29 19:37 Határtalan

"Jelenleg vannak fontosabb dolgok is az én jövőmnél" - utalt az 55 éves tréner a koronavírus-járvány miatt szünetelő német bajnokságra. A Bundesligában címvédő bajorok november elején menesztették Niko Kovac vezetőedzőt, akinek helyét ideiglenes megbízással Flick vette át. Utóbbi 2006 és 2014 között a német válogatott pályaedzője volt, a…

A Bayern ideiglenes edzője bízik abban, hogy legalább zárt kapuk mögött folytatódhat az idény