Innen szép felállni – a Megyeri úton győzniük kell a Bikáknak!

Duol
-
  20.02.23 21:00 Sport

A jégkorong Erste Liga középszakaszában mutatott biztató összteljesítmény után a dunaújvárosi hívek reménykedve várták a negyeddöntő első két hazai csatáját. Sajnos, csalódniuk kellett...

5 kapcsolódó hír

Erste Liga: az Ute másodszor is legyőzte a Dunaújvárost

-
  20.02.23 19:35 Sport

A szombat esti 4–1-es győzelem után ezúttal 5–1-re ütötte ki a középszakaszt második helyen záró Dunaújvárosi Acélbikákat a hetedik helyen rájátszásba jutó Újpesti TE, amely ezzel 2–0-ra vezet a négy győzelemig tartó párharcban. A Csíkszereda 3–0-s győzelemmel kezdte a rájátszást a DEAC otthonában.

Az Ute kétszer is felmosta a padlót az Acélbikákkal

Feol
-
  20.02.23 22:25 Sport

Szombaton és vasárnap kilenc kapott gól mellett mindössze kétszer találtak be Duschek kapujába a piros mezes Acélbikák a jégkorong Erste liga rájátszásának első két meccsén az Újpest ellen, így bajba került a folytatásban David Leger együttese.

Megnyerte Debrecenben első negyeddöntős meccsét a Sportklub

Székelyhon
-
  20.02.23 22:18 Sport

A Csíkszeredai Sportklub idegenbeli győzelemmel került előnybe a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében, miután a Debrecen elleni párharc első, vasárnapi esti felvonásán 3–0-ra nyert a hajdúságiak otthonában.

Simán győzött a DEAC otthonában a Csíkszereda

Debreceni Nap
-
  20.02.23 21:43 Sport

A Csíkszereda idegenbeli győzelemmel került előnybe a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében, miután a Debrecen elleni párharc első, vasárnapi felvonásán 3-0-ra nyert vendégként. Eredmények (a sorozat honlapjáról): Erste Liga, negyeddöntő: 1. mérkőzés: DEAC-Sport Club Csíkszereda (romániai) 0-3 (0-1, 0-2, 0-0) korábban: 2. mérkőzés:…

Hoki Erste Liga: hazai vereséggel kezdte a Szereda elleni párharcot a DEAC

Dehir
-
  20.02.23 20:55 Megyei

Debrecen - Hétfőn ismét itthon mérkőznek a felek, aztán a következő két meccsen a csíkiek lesznek a házigazdák.