Parádés Diamant-siker született Békéscsabán

Sonline
-
  20.02.23 19:22 Sport

Végig izgalmas, a sportág minden szépségét felvonultató rangadón aratott 3:1 arányú győzelmet az 1. MCM-Diamant Kaposvár együttese a korábbi ötszörös bajnok Békéscsaba otthonában, a női röplabda Extraliga 16. fordulójában.

8 kapcsolódó hír

Debreceni kiütés a zárt kapus mérkőzésen

-
  20.02.22 21:52 Kézilabda

Nyolc góllal nyerte a Loki a keleti rangadót.

Női kézilabda BL – A címvédő Győr elvette a Brest veretlenségét

Sportkatlan
-
  20.02.23 21:23 Kézilabda

A címvédő Győri Audi ETO KC 29-28-ra győzött a francia Brest Bretagne otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének negyedik fordulójában, vasárnap. Női Bajnokok Ligája, középdöntő, II. csoport, 4. forduló GYŐRI AUDI ETO-BREST BRETAGNE (francia) 28-29 (15-14) Brest, játékvezetők: Florescu, Stoia (románok) BREST:…

Kiütéses győzelmet aratott a DEAC a floorballosok keleti rangadóján

Haon
-
  20.02.23 18:43 Sport

Tizenkét gólos különbséggel, számos szép DEAC találattal húzta be a keleti rangadót a Debreceni Egyetem csapata, kiütve ezzel a nagy rivális Kazincbarcikai Ördögöket.

Szenzációs végjáték, óriási győzelmet aratott a Győr Brestben

-
  20.02.23 18:49 Kézilabda

A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének rangadóján a címvédő Győri Audi ETO KC a kilenc gólig jutó Veronica Kristiansen vezérletével 29–28-ra nyert a Brest Bretagne vendégeként. A 45. percben még négygólos hátrányban lévő magyar csapat sikerét Kiss Éva védése biztosította be.

Nemcsakfoci: Továbbra is veretlen a Győr a BL-ben

-
  20.02.23 08:38 Sport

A címvédő Győri Audi ETO KC 29-28-ra győzött a francia Brest Bretagne otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének negyedik fordulójában, vasárnap.

A Debrecen nyolc góllal nyerte a keleti rangadót Békéscsabán - galériával

Behír
-
  20.02.22 21:20 Sport

Ezúttal sem sikerült győznie a Békéscsaba Előre NKSE csapatának a női kézilabda NB I-ben, miután a Debreceni VSC könnyedén vitte el a két pontot a városi sportcsarnokból. A DVSC-t nem zavarta meg, hogy ezúttal nem lehettek nézők az arénában és magabiztos győzelmet aratott a lilákkal szemben.

A Győr idegenben nyert nagyon fontos meccset a BL-ben

-
  20.02.23 21:13 Sport

A Brest nagyon kemény ellenfél volt, de a hajrában megtörte őket a címvédő magyar csapat.