Első Nb I.-es meccsét játszotta a 18 éves kapus

Feol
-
  20.02.19 21:53 Sport

Megkapta a bizalmat Deli Rita vezetőedzőtől az Alba Fehérvár Kc női kézilabdacsapatának saját nevelésű fiatal kapusa, Gajdóczi Barbara, aki most bemutatkozott az női kézilabda Nb I.-ben.

5 kapcsolódó hír

A Győrnek is gólt lőtt a váci kapus, mégis az ETO nyert

-
  20.02.19 19:57 Sport

Továbbra is magabiztosan vezeti a női kézilabda NB I-et Danyi Gábor csapata.

Szerdán Vácra utaznak a győri lányok

Győr Plusz
-
  20.02.18 17:46 Sport

A Győri Audi Eto Kc legutóbb szeptember 18-án mérte össze erejét a Váci Nkse csapatával, akik jelenleg a bajnokság középmezőnyében, a 6. helyen szerepelnek. Hazai pályán akkor magabiztos, kilencgólos (33-24) győzelmet arattak a zöld-fehérek, s természetesen most, a visszavágóra sem más céllal indulnak útnak Danyi Gáborék, minthogy újabb…

Női kézilabda NB I – A címvédő Győr könnyedén nyert a Vác otthonában

Sportkatlan
-
  20.02.19 19:53 Kézilabda

A címvédő Győri Audi ETO KC 35-28-ra nyert a Váci NKSE vendégeként a női kézilabda NB I szerdai mérkőzésén.     A mezőny legeredményesebb játékosa a győriek norvég irányítója, Stine Oftedal volt kilenc góllal. K&H női liga, 17. forduló:VÁCI NKSE-GYŐRI AUDI ETO KC 28-35 (15-22)Vác, játékvezetők: Fekete, Tóth.VÁC: Arenhart 1, Bálint,…

Női kézi Nb I: nem volt esélye a Vácnak a Győr ellen

-
  20.02.19 19:38 Kézilabda

A Vác 13–13-ra lehozta a második félidőt a Győr ellen a női kézilabda NB I-ben, de mivel az ETO a szünetben héttel vezetett, esélye sem volt a pontszerzésre.

Jó főpróba lehet a Bl-rangadóra: Vác – Győri Audi Eto – élő videó 18 órától

Kisalföld
-
  20.02.19 15:29 Megyei

Szerda 18 órakor NB I-es mérkőzésen a Vác otthonában lép pályára az Audi-ETO női csapata.