Focimeccs miatt lesz forgalomkorlátozás Székesfehérváron

Feol
-
  20.02.18 19:29 Baleset-bűnügy

A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság értesíti a járművezetőket és az üzemeltetőket, hogy a Mol Fehérvár Fc – Újpest Fc labdarúgó-mérkőzés miatt 2020. február 19-én 16 óra 30 perctől forgalmirend-változások lépnek életbe Székesfehérváron.

2 kapcsolódó hír

Forgalomkorlátozás labdarúgó-mérkőzés miatt

Police
-
  20.02.18 16:59 Baleset-bűnügy

Forgalomkorlátozás labdarúgó-mérkőzés miatt Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság2020. 02. 18., k - 16:59 A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság értesíti a járművezetőket és az üzemeltetőket, hogy a MOL Fehérvár FC – Újpest FC labdarúgó-mérkőzés miatt 2020. február 19-én 16 óra 30 perctől forgalmirend-változások lépnek életbe…

Mk: kettős győzelemmel ment tovább a Dorog

-
  20.02.19 15:28 Baleset-bűnügy

Elsőként az NB II-es Dorog jutott a legjobb nyolc közé a labdarúgó Magyar Kupában: a nyolcaddöntő visszavágóján 2–0-ra nyert a III. Kerületi TVE vendégeként, így kettős győzelemmel búcsúztatta harmadosztályú ellenfelét.