Labdarúgó Nb I: Az éllovas Ferencváros nyerte a Fehérvár elleni rangadót

HírTV
-
  20.02.15 21:26 Sport

A Ferencváros hazai pályán 1-0-ra legyőzte szombaton a Mol Fehérvárt a labdarúgó Otp Bank Liga 21. fordulójának utolsó mérkőzésén.

7 kapcsolódó hír

Nem túl büszke meccsen, de hozta a Fradi a kötelezőt

Propeller
-
  20.02.15 21:46 Sport

Az éllovas Ferencváros 1-0-ra legyőzte a vendég MOL Fehérvárt a labdarúgó OTP Bank Liga 21. fordulójának rangadóján szombaton, így nagy lépést tett a címvédés felé. Nagy iramban kezdődött a találkozó, melyen tíz perc elteltével került mezőnyfölénybe a hazai együttes. A Fehérvár beszorult a saját térfelére, ritkán tudott támadást vezetni, és akkor i

Labdarúgó NB I – Győzelemmel mutatkozott be a bajnokságban Márton Gábor

Sportkatlan
-
  20.02.15 19:39 Foci

A Zalaegerszeg hazai pályán 2-1-re legyőzte az Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 21. fordulójában.     A ZTE kispadján bajnoki mérkőzésen először ült a héten kinevezett Márton Gábor, aki a Magyar Kupában szerdán az NB III-as Lipót otthonában elszenvedett 3-1-es vereséggel debütált.     A találkozó előtt mindkét gárda…

Tűz a lelátón, turbános Dibusz és Fradi-öröm - az NB I rangadója képekben

-
  20.02.15 22:00 Sport

Az FTC és a MOL Fehérvár mérkőzése kemény, de jó hangulatú csatát hozott.

Ezért járt Tusup az NB I rangadóján: fociedzőnek tanult a Fradinál

Ripost
-
  20.02.16 07:00 Sport

Megszerette a magyar futballt az amerikai úszótréner? Az FTC-Fehérvár csúcstalálkozón tűnt fel Hosszú Katinka exe, nem is akárhol.

Serie A: C. Ronaldo nélkül is javított a Juventus, lila-fehér gála idegenben - eredmények, videók

-
  20.02.16 02:57 Foci

A meglepő veronai vereség és a milánói kupaiksz után, hazai pályán javított a címvédő Juve a bajnokságban, 2-0-ra legyőzve a 37. perctől emberhátrányban futballozó Bresciát, méghozzá úgy, hogy a bombaformában lévő Cristiano Ronaldót pihentette. A Fiorentina a 22 éves Chiesa és a 20 éves Vlahovic 2-2 góljával gázolt Genovában.

Álmoskás első fél óra után a Barca csak behúzta a forduló rangadóját

-
  20.02.15 15:47 Foci

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 24. fordulójának rangadóján a Barcelona hazai pályán 2–1-re legyőzte a Getafét.

Lesheted: ezeket a mérkőzéseket adja ma a tv