Fucsovics szettelőnyről kikapott Federertől

Lokál
-
  20.01.26 15:48 Sport

Fucsovics Márton szettelőnyről kikapott a 20-szoros Grand Slam-győztes Roger Federertől a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokság vasárnapi nyolcaddöntőjében.

15 kapcsolódó hír

Babosék negyeddöntősök Melbourne-ben

HírTV
-
  20.01.27 09:44 Sport

Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic duója bejutott a legjobb nyolc közé a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Federer: Márton nagyszerűen kezdett

Demokrata
-
  20.01.26 17:56 Sport

Fucsovics Márton szettelőnyről kikapott a 20-szoros Grand Slam-győztes Roger Federertől a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Őrületes sorozatot produkál Ausztráliában Babos Tímea és párospartnere

-
  20.01.27 13:27 Sport

Már a legjobb nyolc között jár a soproni sportoló és francia párostársa, az elődöntőért jöhet egy amerikai duó.

Babosék párosban nyolc közé jutottak Melbourne-ben

HVG
-
  20.01.27 09:52 Sport

A 15. kiemeltet győzte le Babos Tímea és Kristina Mladenovic Melbourne-ben az Australian Openen.

Magyar Nemzet
-
  20.01.26 13:44 Sport

Tenisz: Nadal és Zverev is a negyeddöntős Melbourne-ben, a nőknél új bajnokot avatnak

Sportrajongó
-
  20.01.27 13:37 Sport

A világelső Rafael Nadal, valamint Alexander Zverev továbbjutásával teljessé vált a negyeddöntős mezőny férfi egyesben a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Babosék negyeddöntősök az Australian Openen

Népszava
-
  20.01.27 10:16 Sport

Két szettben legyőzte hétfőn a szlovák, fehérorosz ellenfelét a Babos Tímea, Kristina Mladenovic alkotta páros, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Fajta Péter kétszer is győzött

Teol
-
  20.01.26 12:40 Sport

Egyesben és párosban is megnyerte első mérkőzését a juniorok között a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Babosék már a nyolc között az Australian Openen

-

Mladenovic társaként bő másfél óra alatt jutottak tovább.

20.01.27 13:00 Sport

Rafael Nadal négy játszmában, 6:3, 3:6, 7:6, 7:6-ra legyőzte Nick Kyrgiost az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság negyedik fordulójában, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé, ahol Dominic Thiem vár rá. A felső ág másik negyeddöntőjét szerdán a 2014-es bajnok Stan Wawrinka és Alexander Zverev vívja. A hölgyeknél az egyaránt kétszeres Grand…

Babos Tímea negyeddöntős párosban az Australian Openen

-
  20.01.27 10:09 Sport

Kristina Mladenovic társaként két szettben nyertek a szlovák-fehérorosz páros ellen. Kedden a 15 éves amerikai csodagyerek vár rájuk.

Babos Tímea bejutott a negyeddöntőbe párosban

-
  20.01.27 09:59 Sport

Útban második Australian Open-trófeája felé a Babos-Mladenovic páros.

Nadalnak pokoli estéje lehet Kyrgios ellen, de Medvedev is kőkemény ellenfelet kapott